Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Po Apr 29, 2024 0:44

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 55 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 6 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Dec 18, 2009 12:06 
Odsoten

Pridružen: Če Jul 17, 2008 11:20
Prispevkov: 470
Citiram:
dolgorocno ne vem ce so ti prvi kloni dm800 izplacljivi.
ker so nonstop neke tezave , poznam eno par ljudi ki je te klone kupilo in so ves cas neki problemi.
to niso več prvi kloni. To je že 4 generacija zdele se mi zdi. In z vsako kaj izboljšajo. Nazadnje so izboljšali tunerje.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 02, 2010 20:44 
ka zdaj se splača uzet clon ali ne??
Povejte tisti ki ga imate.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jan 03, 2010 18:18 
Odsoten

Pridružen: Če Jul 17, 2008 11:20
Prispevkov: 470
itak da se. Drugač ti pa preostane 400EUR za original.
Pa pazi kje kupiš... je dobr,d a maš vsaj 12mesecev garancije.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jan 03, 2010 18:22 
tukaj je precej rizika ... a ti bo delal ... a ga bos sploh dobil ... a se bo vmes zgubila posilka ... ali pa ti odprejo paket in ti nabijejo carino in se kaj ... splaca se kupit od nekoga pri nas ... edino ce ima ssreco ali veze :I:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jan 03, 2010 18:34 
Odsoten

Pridružen: Če Jul 17, 2008 11:20
Prispevkov: 470
v eni od slo trgovin prodajajo klon za skoraj 360EUR HAHAha dumbasses

drugače pa tm kjer sm jst nabavu so poslali preko DHL express, kjer je skoraj nemogoče, da se ti zgubi paket. Glede carine DDVja. je pa dost od sreče odvisno.
Glede garancije. Tm k sm jst nabavu... vem za dva primera, ko je bilo treba poslat na Kitajsko. Pri obeh se je zaedva rešila tako kot se mora. Brezplačno sta dobila nov box.

Je pa rizično ja. Pomoje je najbolje kr preko une UK trgovine nabavt (povezava je zgoraj).


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 15, 2010 21:31 
Kako je sedaj s temi kloni, a je to vredn nabavt. Kolegu je po dveh letih crknil DM500S kitajski klon. Medtem ko meni dela original 7000 že več kot 6 let, pa že 1 leto starega sem nabavil.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 16, 2010 9:01 
Odsoten

Pridružen: To Feb 03, 2004 9:22
Prispevkov: 392
Citiram:
Kako je sedaj s temi kloni, a je to vredn nabavt. Kolegu je po dveh letih crknil DM500S kitajski klon. Medtem ko meni dela original 7000 že več kot 6 let, pa že 1 leto starega sem nabavil.
Kaj mu je crknilo, ponavadi gre samo napajalnik!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 16, 2010 9:59 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
Kako je sedaj s temi kloni, a je to vredn nabavt. Kolegu je po dveh letih crknil DM500S kitajski klon. Medtem ko meni dela original 7000 že več kot 6 let, pa že 1 leto starega sem nabavil.
Jaz sem pred meseci nabavu dm800 201 76# HD dela kot se šika imam pa z HDD (usb) priklopom težave. nikakor ga ne morem porihtat da bi delalo snemanje Včasih snemanje dela . nasledni dan pa napiše da ni diska v resiverju. DM 7000 pa mi dela od 2002 brez problemov. Je prva serija dm 7000 z oranžnim displejem.

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 16, 2010 13:26 
Odsoten

Pridružen: Če Jul 17, 2008 11:20
Prispevkov: 470
klona se ne splača kupit. Lahko imaš velike težave. Našparaj še tistih par evrov in kupi 500HD.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 16, 2010 14:31 
@fatmir, pomoje ni napajalnik ker lučke svetjo, kak bootloader al pa kej je šel...

ma ja sej se bolj nagibam k originalu, ker imam raje manj poroblemov za mal več $$. Kaka je sploh vizualna razlika med originalom in klonim. Ali ta 800HD sploh ima HDMI izhod?

DM7k pa verjetno sploh ne bi prodal, premalo dobim zanjga pa dober backup je. Pa še take fajn spomine mamo na naše kište iz tistih časov :)


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 55 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 6 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 33 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited