Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 22:11

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 55 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 6 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 16, 2010 15:09 
Odsoten

Pridružen: Pe Avg 24, 2007 16:37
Prispevkov: 1247
Se mi splača vzet ( za vikend ) enega DM-ja za dvojnim tunerjem ( DVB-T + S ). Bom lahko gledal obojne programe brez problema ? Je pa sprejemnik priklopljen na Samsungov CRT in ne rabim neke kvalitete.

_________________
Kabelska.net


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 16, 2010 15:47 
@DognerDJ dreamboxi, ki imajo oba tunerja so dragi ko svina ... dm8000 kosta skor 1000€ ... DM7025 sicer podpira oba, ampak je mpeg2 ... tko, da odpade ... potem je pa se alternativa DM800 HD ali DM500HD plus dvb-t na usb -ju ... obvezno mora bit enigma 2 ... tko, da se splaca vzet kak cenejsi combo ...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 16, 2010 15:52 
Citiram:
Kako je sedaj s temi kloni, a je to vredn nabavt. Kolegu je po dveh letih crknil DM500S kitajski klon. Medtem ko meni dela original 7000 že več kot 6 let, pa že 1 leto starega sem nabavil.
a si probal nalozit z rs232 kablom nov image ??? ... se je isto zgodilo kolegu ... je mislil, da je crknu dm500, pa ni ... sem mu nalozu nov image in spet dela ...

drugac ga pa vprasej kolk bi dal zanj ... jest mam namen stestirat enga dm800HD in zraven se dvb-t na usb-ju ... pa bi ga pol nejmu dal ... lahko me tudi poklice ... sej vem kdo je

:twisted: :evil: :lol:

drugac pa dm kosta ene 230€ in ene 25€ dvb-t ...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 16, 2010 16:51 
Odsoten

Pridružen: Pe Avg 24, 2007 16:37
Prispevkov: 1247
Očitno bom kar dalje uporabljal 2 zunanja sprejemnika + 3 daljince :)

_________________
Kabelska.net


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 16, 2010 23:19 
Citiram:
Citiram:
Kako je sedaj s temi kloni, a je to vredn nabavt. Kolegu je po dveh letih crknil DM500S kitajski klon. Medtem ko meni dela original 7000 že več kot 6 let, pa že 1 leto starega sem nabavil.
a si probal nalozit z rs232 kablom nov image ??? ... se je isto zgodilo kolegu ... je mislil, da je crknu dm500, pa ni ... sem mu nalozu nov image in spet dela ...

drugac ga pa vprasej kolk bi dal zanj ... jest mam namen stestirat enga dm800HD in zraven se dvb-t na usb-ju ... pa bi ga pol nejmu dal ... lahko me tudi poklice ... sej vem kdo je

:twisted: :evil: :lol:

drugac pa dm kosta ene 230€ in ene 25€ dvb-t ...
pri sosedu sva probala z rs232 pa ni trzal.. nisem pa niti 100% v njegov serijski port k ne poznam njegove mašine, tko da to bi blo še za prevert kje ker serijski zihr dela... mogoče mu lohk jest dm7k pol prodam ;) pa bliz ga bom mel za kak test :twisted:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 17, 2010 8:10 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
pred časom sem imel z enim klonon dm500 cele cirkuse. Z mukami ježevimi sem naložu image preko nulmodem kabla. Sedaj že obratuje več kot 2 meseca brez težav tako upam, da je problem rešen. (Pingvin imej zvečer upaljena komunikacijska orodja na PC-ju pa se slišiva )

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 17, 2010 10:42 
Odsoten

Pridružen: Če Jul 17, 2008 11:20
Prispevkov: 470
če bo že kdo kupoval klona, naj ga kupi pri primusat. Na forumih ga hvalijo. Gre za UK trgovino. Cena s poštnino je 238EUR.

Na bolhi pa ne bi kupoval, ker lahko hitro dobiš sranje od klona (slab tuner, slaba matična itd.).


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 17, 2010 15:47 
@dreamboxer, verjetno šele po 21h. Petek pa metek pa to :)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Dec 16, 2010 23:03 
Citiram:
če bo že kdo kupoval klona, naj ga kupi pri primusat. Na forumih ga hvalijo. Gre za UK trgovino. Cena s poštnino je 238EUR.

Na bolhi pa ne bi kupoval, ker lahko hitro dobiš sranje od klona (slab tuner, slaba matična itd.).
Kako lahko pridem v kontakt z primusat-om ??? Mogoče pinosat???


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Dec 16, 2010 23:22 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
http://www.primusat.co.uk/


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 55 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 6 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 43 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited