Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 19:33

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 61 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 57 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Apr 25, 2011 7:41 
Furam svoj stari original DM7000S star en tolk kot moji prvi posti na tem forumu (2003?) in sem več kot zelo zadovoljen. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Apr 26, 2011 20:15 
Nekoga, ki je zadovoljen s svojo konfiguracijo, zares ne mislim prepričevat o nečem drugem!Sicer tudi sam menim, da je DM7000 še vedno zelo soliden receiver.Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Apr 29, 2011 1:55 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 9:23
Prispevkov: 216
Zanimivo.

Kar se DM tiče sem imam izkušnje, oziroma sem si lastil:

5620
7000
7020
7025

Ko sem dobil 7020 je bil 7000 veliko bolj stabilen, kasneje sem pa našel image (mislim da Gemini), ki je sprejemnika postavil bok ob bok. Občasno sem se igračkal tudi z 7025 vendar se mi zdi, da je v primerjavi z 7020 še vedno bolj hroščat, počasnejši in manj zanesljiv. Sploh pri meni, ki bolestno skačem iz programa na program :) Predvsem ga medeta 2 tunerja, ki ju niti ne potrebujem.

Sam se štejem tudi med pristaše DM, vendar s prihodom HD TV v hišo se je pokazala tudi potreba po HD sprejemniku. Za tisto kar sam rabim (vgrajen disk, diplay...) je bila ena od možnosti svinjsko drag DM8000, ali pa čakanje na 7020HD, kar se je na koncu izkazalo da tudi ne bo ravno poceni :( Stestiral sem DM500HD in zadeva deluje super, vendar je 325€ za škatlico velikosti zunanjega diska, brez možnosti vgradnje HDD in brez displaya absolutno preveč. DM800HD niti ni nevem kakšna razlika, baje so prve serije problematične zaradi nestabilnosti in pregrevanja, SE je pa ali predrag, "kitajca" se mi pa nekako ne kupuje ker tudi če dam 200€ pa mi čez 2 meseca crkna sem jih vrgel stran. Skoraj leto dni sem se občasno ubadal z Edision argus VIP2, ki je sicer dober sprejemnik, ima pa določene omejitve kar se tiče CS. Vsaj v mojem primeru ni podpiral serverja, ki ga uporabljam in zadeva praktično neuporabljana leži pod posteljo :?

Na koncu sem pristal na vu+duo in po prvih vtisih sem zelooo pozitivno presenečen. Ima točno tisto kar potrebujem (vgradnja HDD, display, CS dela enako kot na DM, celo skini so podobni DM in če nebi bil malo drugačen daljnec sploh nebi opazil razlike). Malo bom še povprašal za nasvete glede imagea (trenutno imam gor VTI), ampak ni mi žal za tiste slabih 400€ in vsem ljubiteljem DM (še vedno se štejem tja) ga lahko samo toplo priporočam.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Apr 29, 2011 15:22 
Tudi VU+Duo ni čisto popoln, a njegove napake niso preveč boleče:
-Skeniranje kanalov traja celo večnost!Še na novo poskeniram vse 4 satelite, ki jih sprejemam, lahko grem vmes mirne duše na večerjo v sosednjo oštarijo!In ker to tako dejansko je, problema ne vidim, je le lepotna napaka.
-Daljinec je sicer priročen in je kar solidno izdelan, a površina, kjer so komande, je kot bi bila prevlečena s kakim klavirskim lakom in je nadvse občutljiva!Daljinec od DB je definitivno boljši!
No, česa drugega pa se res že ne spomnim, kar bi kazilo pozitivno sliko!
Za moje pojme je ohišje tudi elegantno in solidno izdelano ter ga človek lahko mirno integrira v audio linijo celo nekaj višjega razreda.
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Apr 29, 2011 18:50 
Citiram:
Za par 10€ pa aparata ne dam, raje potem ostane za spomin! 8)
Zato, da bi nekoga osrečil tudi ne?

Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 30, 2011 19:54 
Citiram:
Citiram:
Za par 10€ pa aparata ne dam, raje potem ostane za spomin! 8)
Zato, da bi nekoga osrečil tudi ne?

Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 30, 2011 20:49 
Pravilno razmišljane na neki stopnji razumevanja.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 30, 2011 22:02 
gerr, ta stopnja nastopi večkrat v life ciklu in ni samo nekaj kar upaš, da si nekoč pustil za sabo. Zadeva je preprosto taka, da če nečesa ne zaslužiš s trdim delom potem tega ne znaš ceniti, zato jaz načeloma nikomur ne dam nič zastonj (kar pa ne pomen da nisem dal).

Moji spomini na editiranje key fajlov, spreminjanje atributov, zelooooo zgodnji CS itd, ne bodo končali na nekem smetišču, ko se bo en moje šenkane škatle naveličal. Jo imam raje doma na oltarju in se ji vsako nedeljo poklonim za vse dane lepe trenutke.

onegai shimasu


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 30, 2011 23:10 
Evo, tako nekako mislim tudi sam! :)
Kdor ima kaj oglasov na Bolhi ve, da obstaja cela brigada pametnjakovičev, ki nekaj klicarijo in upajo, da bodo naleteli na idiota(ga ne sprejemajo na koncu kot dobričino! :evil: ), ki jim bo stvar šenkal in še rekel hvala!
DM7020 sicer ne spada v to kategorijo, saj zanj v več kot mesecu ni klical nihče razen enega, ki je hotel vedeti, če se lahko z njim priključi na satelitski internet! :roll:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 30, 2011 23:17 
Popolnoma vaju razumem.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 61 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 57 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited