Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 17:19

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 61 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 13 4 5 6 7 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Maj 14, 2011 13:33 
Kaj vem!Jaz sem kup pozitivnih kritik čital tako po angleških kot nemških forumih in malce dvomim, da bi povsod v ozadju bili pripadniki neke ex-yu scene.
Tudi sam lahko le potrdim, da je sprejemnik toliko kakovosten, da se res ne izplača za večji denar kupovati one škatle DM800HD, DM8000 pa je že več kot dvakrat dražji.Od te hvale pa osebno res prav nič nimam!Sam sicer za firmo, ki dela VU+, do pred par meseci še sploh nisem slišal, pa magari se neprofesionalno s temi sateliti ukvarjam že 22 let.Evo, sem tudi že ponovno pozabil! :oops:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Maj 14, 2011 16:48 
Odsoten

Pridružen: Če Jul 17, 2008 11:20
Prispevkov: 470
Ă

_________________
http://www.satnigmo.com/forum


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Maj 15, 2011 8:47 
jest sem tezko cakal dm7020HD ... zdej je pa znana cena :cca 700€ ... me je minilo vse ... :( ... ma bom pocakal na kabelsko ...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Maj 15, 2011 15:15 
Citiram:
jest sem tezko cakal dm7020HD ... zdej je pa znana cena :cca 700€ ... me je minilo vse ... :( ... ma bom pocakal na kabelsko ...
Očitno si možakar neomajnih principov, pa magari to pomeni tudi odpovedati se čemu(v tem primeru HD sprejemu).
En dober del uporabnikov SAT TV pa bi tudi bolj težko jemal kabelsko kot resno alternativo sprejemanju preko satelita.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Maj 15, 2011 18:42 
Pa naj čaka na kabelsko.
Wass the prob?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Maj 15, 2011 20:24 
Nimam nobenega problema s tem!Tu se pač pogovarjamo o alternativah in menda tudi jaz lahko izrazim svoje mišlenje, ali pa morda ne? :oops:
OK, človek se je pač odločil, da raje čaka na kablovsko(verjetno v upanju, da bodo na njej tudi HD programi) kot pa da bi se odločil za alternativo Dreamboxu.Seveda ima do tega vso pravico, moje mišlenje je le, da to ni najbolj racionalno za nekoga, ki resnično želi HD TV.In to je vse!
Me sicer spominjaš na nekoga z enega drugega foruma, ki je večino svojih prispevkov posvetil temu, da je delal replike na moje.Imajo pač ljudje različna veselja v življenju! 8)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Maj 16, 2011 8:16 
zadeva je sledeca ... hotel sem sprejemnik, kjer bi imel tunerje za dvb-S2, dvb-t in dvb-C ... to omogocajo ze drugi E2 sprejemniki, a ima vsak po svoje pomankljivosti ... dm8000 pa je enostavno predrag ... dm7020hd bo imel moznost 2 tunerjev na enkrat in to me je prepricalo .... samo cena je pa katastrofa ... tako, da za enkrat ostanem na dm7020

v kratkem dobimo optiko ... in preko te se narocim se na kabelsko ... :twisted:

enostavno ne maram imet 100 komponent in 100 daljincev ... hotel sem 1 sprejemnik, kjer bo vse to funkcioniralo ... pa se to: satelitska ostane :I:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Maj 16, 2011 13:16 
Odsoten

Pridružen: Če Jun 28, 2007 17:57
Prispevkov: 2084
V tem primeru bi si zgradil HTPC, kjer bi imel vse to za manj denarja. Mislim, da je že janton pisal o tem.

_________________
The planet is fine. The PEOPLE are fucked. Ne tm****izmu!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Maj 16, 2011 13:46 
Citiram:
zadeva je sledeca ... hotel sem sprejemnik, kjer bi imel tunerje za dvb-S2, dvb-t in dvb-C ... to omogocajo ze drugi E2 sprejemniki, a ima vsak po svoje pomankljivosti ... dm8000 pa je enostavno predrag ... dm7020hd bo imel moznost 2 tunerjev na enkrat in to me je prepricalo .... samo cena je pa katastrofa ... tako, da za enkrat ostanem na dm7020

v kratkem dobimo optiko ... in preko te se narocim se na kabelsko ... :twisted:

enostavno ne maram imet 100 komponent in 100 daljincev ... hotel sem 1 sprejemnik, kjer bo vse to funkcioniralo ... pa se to: satelitska ostane :I:
Evo, pa smo se zmenili! :D
Sam pa recimo kablovske nočem in sem v celoti na satelitu in bo tako ostalo še dolgo.Ampak stališča in potrebe ljudi so pač različni, s tem nimam nobenega problema.
Ostaja sicer dejstvo, da so aparati Dream Medie pretirano dragi, posebej še, če upoštevamo tudi slabo izdelavo.
Glede daljincev imaš seveda prav!Moj standardni paket jih šteje 6(TV, DVD, 2xSAT, AV receiver, multimedijski player), univerzalcu pa se nikoli nisem uspel privaditi. :roll:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Maj 16, 2011 13:58 
Citiram:
V tem primeru bi si zgradil HTPC, kjer bi imel vse to za manj denarja. Mislim, da je že janton pisal o tem.
HTPC je sicer lahko varianta(sam sem jih pred leti za zabavo sestavljal), koncemkoncev je v principu to vsak sprejemnik z Enigmo.
Moje stališče pa sicer je, da če imaš v hiši še druge PC-je(da ne govorim o kakem iPadu!), HTPC ni optimalna rešitev predvsem zaradi določenih slabosti v upravljanju.In kakovosten je tudi vse prej kot poceni!


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 61 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 13 4 5 6 7 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited