Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 19:05

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 61 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 13 4 5 6 7 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Maj 16, 2011 15:01 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
mirko53, povej kaj več o teh slabostih z upravljanjem, jaz, ko sem po prvem tednu hotu HTPCja zagnati skozi okno jih sedaj nimam ali pa ne vem za njih :lol:
Sidney70, če dobiš optiko od T-2 si zmagal :lol:

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Maj 16, 2011 15:37 
optika bo od siola ... u bistvu je izvajalec tritel, ponudnik, pa mislim, da je kandidiral samo siol ... sicer ne vem kako je z optiko, ampak centrala za adsl je samo telekomova ... govorim za nas kraj ...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Maj 16, 2011 19:27 
Citiram:
optika bo od siola ... u bistvu je izvajalec tritel, ponudnik, pa mislim, da je kandidiral samo siol ... sicer ne vem kako je z optiko, ampak centrala za adsl je samo telekomova ... govorim za nas kraj ...
Še jaz odgovorim za naš kraj...kandidiral je samo Siol, ker nihče drug ne ve da se sploh kaj dogaja (preverjeno !) in ni mogel kandidirat nihče drug.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Maj 16, 2011 20:41 
Citiram:
mirko53, povej kaj več o teh slabostih z upravljanjem, jaz, ko sem po prvem tednu hotu HTPCja zagnati skozi okno jih sedaj nimam ali pa ne vem za njih :lol:
Sidney70, če dobiš optiko od T-2 si zmagal :lol:
Morda so se stvari v zadnjih letih kaj spreminjale, a ko sem se še sam s tem ukvarjal, je bilo upravljanje preko daljinca dokaj štorasto in podobno upravljanju notebooka preko touch pada.Morda se navadiš, jaz se nisem.O nekaterih drugih možnostih, ki jih sicer ponuja Enigma2, tu niti nebi želel diskutirat.Itak grozi, da tema zaide v druge vode, kjer se diskutira točno o HTPC.
Še enkrat bi ponovil moje mnenje(ne trditev!), da je kombinacija HD SAT sprejemnika z Enigmo(dobri pa se že dobijo za mali denar) in notebooka(o tablici niti da ne govorim!) boljša od HTPC za večino uporabnikov.
Seveda ne pričakujem, da se bo s tem vsakdo strinjal, mi je pa tudi vseeno! 8)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Maj 16, 2011 22:29 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
imam iMonovega daljinca in T-2 dela ko analogna, preklop med kanali hiter ko munja, tut pri Telemachu vse dela le da malo počasneje...ko prižgem HTPC se na ekranu pojavi slika zadnje gledanega kanala...za tiste, ki se malo težje privadijo vseh tipk je zadosti da obvladajo tri in so zmagali, še posebno če TV res gledajo in ne samo šaltajo :lol:

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 17, 2011 7:13 
Odsoten

Pridružen: Če Jul 17, 2008 11:20
Prispevkov: 470
dej ti naredi en video tega + kako izgledajo meniji, a se lahko importa EPG?
Ker če ne, potem je to velik minus!

HTPC načeloma omogočajo veliko, kakšna je potem uporabnost tega je pa vprašanje. Pri men doma mam težave ljudi naučit celo kako upravljat z E2 na VU+ DUO :)

_________________
http://www.satnigmo.com/forum


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 17, 2011 15:27 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
saj sem že probal pa sem obupal nad kvaliteto moje kamere pa tudi volje ni nobene prave :oops:
Seveda se EPG da importat a ko sem zadnjič probal hrvaškega s TVprofil.net sem bil malce razočaran, tko, da dokler ne zalaufam svojega bom pač na T-2 preživel tudi brez tega, bi pa res lahko ponucal tudi Telemachovega, ki pa tut ni neki presežek in se mi enostavno ne da s tem trenutno ukvarjat ...

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 17, 2011 16:17 
Citiram:
Citiram:
optika bo od siola ... u bistvu je izvajalec tritel, ponudnik, pa mislim, da je kandidiral samo siol ... sicer ne vem kako je z optiko, ampak centrala za adsl je samo telekomova ... govorim za nas kraj ...
Še jaz odgovorim za naš kraj...kandidiral je samo Siol, ker nihče drug ne ve da se sploh kaj dogaja (preverjeno !) in ni mogel kandidirat nihče drug.
govoriva o istem kraju :enkratno:

me zanima, ce je kdo probaval dvb-c usb tuner na E2 ??? za dvb-t vem, da gre ... obstajajo pa tudi hybridi ... samo ne vem, ce so driverji za linux :?:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 17, 2011 16:40 
Odsoten

Pridružen: Če Jul 17, 2008 11:20
Prispevkov: 470
laufa laufa. Sundtek DVB-C, DVB-T hibrid :)

http://sundtek.com/shop/Digital-TV-Stic ... VB-CT.html

_________________
http://www.satnigmo.com/forum


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 17, 2011 21:52 
Citiram:
imam iMonovega daljinca in T-2 dela ko analogna, preklop med kanali hiter ko munja, tut pri Telemachu vse dela le da malo počasneje...ko prižgem HTPC se na ekranu pojavi slika zadnje gledanega kanala...za tiste, ki se malo težje privadijo vseh tipk je zadosti da obvladajo tri in so zmagali, še posebno če TV res gledajo in ne samo šaltajo :lol:
Sam sem od pamtiveka na satelitu, ker drugače do nekaterih kanalov sploh ne morem.Sem pač večjezični človek in mi je to pomembno.Zato sem koristil digitalne TV kartice(SkyStar 1 in 2, Terratec), žal pa to zame ni več zakon kot je bilo par let nazaj.Ponavljam, da mene osebno kabelski sprejem sploh ne zanima in sem priključek po smrti matere odpovedal(njo so pač zanimali predvsem slovenski programi, kakovost slike ni bila v prvem planu, važno pa je seveda bilo enostavno upravljanje; kdor ima podobne kriterije, mu je seveda kabel ko bog!).
Ă


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 61 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 13 4 5 6 7 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 44 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited