Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 16:55

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 41 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 05, 2004 15:14 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 15:33
Prispevkov: 207
YO!

Točno tako, to sem pozabu omenit :lol:

Lp,

Sharky

_________________
1.Sprejemnik: Vsi tahudi :)
2.Krožnik: Centrièna 8 segmentna 3,6 metra in Gibertini 1,2 metra, 2x 100cm offset
3. LNB: Chaparral 0,4 dB + C-Band, Sharp 0,4 dB in INVACOM 0,3dB in vsi moĹľni CAM moduli in kartice :)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 19, 2004 21:32 
Citiram:
Yo!

Po domače povedan z nekaj poiskusi lahko z Iskrinim motorjem nastaviš Astro, Hotbird in Sirijus mimogrede samo najprej poišči Hotbird in ga daj na 0 pozicijo pri montaži nato pa nekaj pritiskov levo in nekaj desno na daljincu in že sta Astra in Sirijus tu :P

P.S.: Z mojim 150° motorjem je blo hudo velik dela :cry: pa da ne omenjam oba 36 colska aktuatorja za moj BigSAT krožnik 3,6metra :P

Lp,

Sharky
evo moj problem : nastavim na hotbird: potem pa mi ne obrne na astro (zmanjka za misjo p***) prestavim anteno, astra dela super ... instaliram nove satelite : astra, hotbird, sirius, eutelsat (naprej se nisem probaval) in nastane problem: moror se mi vraca na prvo pozicijo: ko sem montiral anteno .... in imam vse kanale zamaknjene, brez signala :((((
torej: ce dam nazaj se mi rotor ne obrne dovolj na vzhod, da bi videl astro .... btw: prej sem imel analogno sat in mi je delal na 4 satelite bp .... zdej pa kot, da mu zmanjka nekaj stopinj ?????? limite sem resetiral, .... a je mozno motorju prestavit limit ???? (vzhodno) ... zahodno imam dovolj fore ...
tnx 4 answerz


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: Iskrin SAT motor
OdgovorObjavljeno: Če Feb 19, 2004 23:37 
Citiram:
A ima kdo iskušnje z Iskrinim SAT ROTOR 110 DiSEqC 1.0 - 1.2 * motorjem ? :?:

Pozdrav !
Pozdravljen,

enega takega sem zmontiral (prej je bil uporabljan z analognim sprejemnikom La Sat 3600) SAT ROTOR DiSEqC 1.0.
Antena je bila 90 cm madžarska (tj tista ki je res okrogla, in ima če jo pogledaš s strani "v stranskem risu" vertikalen rob cca 2 ali 3 cm.)
Motor sem zmontiral s Humax VACI 5300 sprejemnikom. Sprejemnik je bil sprogramiran z računalnikom, vendar ni delal OK. ŠELE KO SEM "NA ROKE" VPISAL FREKVENCE TRANSPONDERJEV IN JIH PRESKANIRAL JE STVAR ZAĂ


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 04, 2004 17:57 
BTW: a je kdo odpiral tele iskra motorje ??? zamima me kako so postavljeni limiti ???? stikala a kwa ??? in ali jih je mozno prestavljati (minimalno)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Mar 15, 2004 11:21 
Končno mi je uspelo zalaufati stvar. Poleg tega, da ima kar precej lufta saj se LNB premika za 10 cm ko je vse fiksirano mi v kombinaciji z dreamboxom deluje brez problemov (uporabljam 19.2E, 13E, 5E in 1E). Glede na dejstvo, da sem se prvič ukvarjal z montažo sat. motorja tudi poraba časa ni bila velika (v veliko pomoč je bil satfinder - okrog 5000 SIT z diodami in piskanjem in verjetno dejstvo da sem se zadovoljil samo z omenjenimi lokacijami - 30W mi je nedosegljiv zaradi ovir) :D :D :D

Pa še vprašanje: kako je z luftom pri SG2100 in podobnih motorjih ??? :shock:

Pa lep pozdrav !!!


Na vrh
   
 Naslov prispevka: hehe
OdgovorObjavljeno: Po Mar 15, 2004 13:08 
ti h-h st100, st120 in sg2100 so kot ferrariji s primerjavi s tvojim ..

:enkratno:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Mar 15, 2004 20:58 
Odsoten

Pridružen: So Mar 06, 2004 22:43
Prispevkov: 489
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Sep 04, 2004 10:52 
Citiram:
A ima kdo iskušnje z Iskrinim SAT ROTOR 110 DiSEqC 1.0 - 1.2 * motorjem ?
KAJ TE ZANIMA GLEDE ROTORJA?
Citiram:
Zgleda da je nekaterim spod časti da bi se ti oglasili ker maš motor s kosom vodovodne cevi
cccccc...... To pa ne bo držalo :roll: .Zakaj vse,ki ne podajo odgovora TAKOJ označiš kot,da jim je malo mar za vse skupaj???


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Sep 04, 2004 10:58 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Ne vem kakšen luft je na tvojem motorčku, na SG2100 je malo vertikalnega lufta, ki pa ne moti.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Sep 04, 2004 11:04 
Ja tudi na ISKRA je ½luft½ samo še nisem opazil,da bi to karkoli vplivalo na sprejem.Mislim,da če dovolj natančno nastavimo motor ne sme biti problema.

P.S. Ni zlat,vendar zanič pa tudi ni.Z njim lahko prav tako lovimo veeeliko satelitov.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 41 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited