Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 14:21

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 40 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Znanje ni sranje
OdgovorObjavljeno: So Mar 13, 2004 11:31 
Odsoten
1. Butalc
Uporabniški avatar

Pridružen: To Jan 20, 2004 10:40
Prispevkov: 848
Kraj: Butal..e
Tehnični, Tehnični, ti in tvoje cene. Jur gor ali dol! Jaz vem, da motorja ne bi zmontiral nikomur izpod 5 jurjou. Kar naj ga sam. 22 ali 23 jurjou z montažo je več kot dobra cena za SG-2100. 8)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Mar 13, 2004 21:59 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Kot jaz poznam našo sceno, vladajo na njej sila nasprotujoče logike. Enim se zdi normalno, da je recimo motor za stranko, če ga vzame direkt pri uvozniku cenejši kot pri montažerju, za druge pa ravno obratno. AMF-a ne poznam toliko, da bi vedel katero filozofijo podpira.
4 jurje za enourno montažo je OK cena, 20 jurjev za 5 urno s slabimi rezultati je pa tu mač. Samo imaš montažerje, ki ti motorja sploh ne znajo zmontirat, za take torej tudi 20 jurjev ni dost. :?


Na vrh
   
 Naslov prispevka: montaža
OdgovorObjavljeno: So Mar 13, 2004 22:29 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:32
Prispevkov: 11
Zato pa sem tudi vprašal na forumu.... :) , itak sem pa mnenja, "(kokr dnarja, tok muzke) ampak pri nas se vse prepogosto dogaja sploh "velik dnarja mal muzke" tko da :? v konkretnem mojem primeru sem povprašal malo po ljubljani glede montaž in dobav motorjev.....moti me to da cene za vse skupaj (motor hh 100 + montaža),se zelo razlikujejo :!: sploh glede montaže , torej to pomeni da me zgleda nekdo hoče.... :( . zato,hvaljen bodi forum in forumaši :), sploh se mi pa zdi da ta dejavnost lahko ponudi veliko več in tako poskuša počasi vzeti kos pogače kabelskim operaterjem,ki na veliko....... :roll:

Moje povpraševanje pa se nanaša na možnost optimalnega spremljanja programov s pomočjo optimalnega motorja z danimi komponentami?

_________________
lp, epson

Humax vaci-5300
MR
gold


Na vrh
   
 Naslov prispevka: @Matjaž
OdgovorObjavljeno: Ne Mar 14, 2004 9:01 
Odsoten
1. Butalc
Uporabniški avatar

Pridružen: To Jan 20, 2004 10:40
Prispevkov: 848
Kraj: Butal..e
Matjaž, vprašal si, če je Lucifer isto kot Cefizelj. Kakor za koga. Po Frančku M. bi to lahko pomenilo to. Po tem, kar počnem na tem forumu, bi tudi lahko pomenilo enako, da sem Lucifer, prinašalec luči tistim, ki so v temi. Po SSKJ pa beseda pomeni majhen človek, palček. Vsak naj izbere razlago, kakršna mu najbolj ustreza. Ali povedano drugače, vsako "oko" (naj) ima svojega malarja. 8)

P.S: Pogosto si dve očesi nista enotni, hk! ob pogledu na isto stvar. :oops:


Zadnjič spremenil Cefizelj, dne To Mar 16, 2004 10:02, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Mar 15, 2004 9:07 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:32
Prispevkov: 11
Saj v tem je tudi catch, mnenja sem da montažer ne more kar pavšalno "užgat" cene montaže za motor , še preden sploh ne pogleda kakšna je situacija na terenu, s tem samo nekateri izkoriščajo nevednost strank in s tem po nepotrebnem odbijajo morebitne nove kupce sistemov....

_________________
lp, epson

Humax vaci-5300
MR
gold


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Mar 18, 2004 14:31 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Sem preveril pri AMF-u in cena nove pošilke motorjev za smrtnike je 18kSIT, za montažerje pa imajo ustrezne rabate.
Cena 20 do 21 pri montažerju je sicer prišla od njih, vendar se ji sedaj čudijo in ne vejo kaj naj bi pomenila :?:
Tipična montaža je pa pri njih biiiiiiiiiistveno več kot 4 jurje.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Mar 19, 2004 12:20 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
ok pol torej ni motorja za 15 k :(

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Mar 22, 2004 13:25 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Tema je zašla, zato sem jo razdelil - nadaljevanje najdete tukaj
http://forum.sibila.si/viewtopic.php?t=835


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 40 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited