Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 10:56

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 17 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: kartica skystar2
OdgovorObjavljeno: To Apr 19, 2005 14:31 
kje dobim najceneje sky star2 kartico z daljincem, menda je tle nekje bil objavljena številka za to, mislim da je na 040naprej pa ne znam, je pa stala tam okrog 15tisoč z daljincem, se zahvaljujem na odgovoru.in če je res to možno povezati z motorjem in kdo to lahko zmontira da bo delalo brezhibno.lp


Zadnjič spremenil janez27, dne To Apr 19, 2005 15:35, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Apr 19, 2005 17:43 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Poglej tukaj
Ne vem če je najcenejši ampak zadeve menda obvlada dobro

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka: sky star2
OdgovorObjavljeno: To Apr 19, 2005 18:52 
Ja jaz ga sem poklical in mi ponuja sprejemnik kaon kao da je to dobra stvar, a to kdo pozna, in če je res to dobra stvar.nisem sigurn če se glih najbolj razume v to, mogoče res zna nastavit motor, sam je pa rekel da si moram sam dat sky kartico not, ker mi jo baje on lahko samo proda, ostalo si lahko sam naredim. in kaj če jaz ne znam tega, a kdo pozna takega ki mi vgradi sky star 2 kartico in jo nastavi z motorjem.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Apr 19, 2005 19:30 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Kako se vgradi SS2? Enostavno. Vtakneš jo v prvi prosti pci slot. Navodila pa so priložena, vsaj pri moji so bila. CD z driverji so tudi priloženi in nek osnovni SW tudi.

Kar se pa Kaona tiče, pa je to čisto dober sprejemnik. In tudi Matjaž te sigurno ne bo nategnil.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Apr 19, 2005 20:23 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
ja Janez27, vsaj toliko znanja o računalniku moraš imeti, da boš to sam uredil, ker drugače je sploh brez veze, da to kupuješ, ker zadeva ni ravno enostavna, če malo bolje ne obvladaš računalnika.

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka: težave s kaonom
OdgovorObjavljeno: To Apr 19, 2005 20:25 
jaz sem pa slišal da majo s kaonom težave, da jim nagaja programska lista, pa zelo malo novih posodobitev je recimo na croteam.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: skystar2
OdgovorObjavljeno: To Apr 19, 2005 20:29 
Citiram:
ja Janez27, vsaj toliko znanja o računalniku moraš imeti, da boš to sam uredil, ker drugače je sploh brez veze, da to kupuješ, ker zadeva ni ravno enostavna, če malo bolje ne obvladaš računalnika.

Jaz sem pa slišal da ni tako težko , kaj pa moram vedet da bi blo tako težko, ej kje pa lahko kupim najceneje to kartico.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Apr 19, 2005 21:06 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
V Italiji.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Apr 19, 2005 21:28 
Citiram:
V Italiji.
a je mogoče kaka stran kjer jo lahko naročiš prek interneta.italijanska ali pa slovenska menda jo je en prodajal za 15tisoč z daljincem . pa tle naforumu je blo objavljeno sam zdaj ne najdem kje sem to videl , akdo ve.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Apr 19, 2005 21:57 
ZA 15 k sit dobiš ss2 brez dalinca, slednji je pa še ene 6 k sit.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 17 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited