Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 23:10

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 5 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: KNC TV Station DVB-S Plus
OdgovorObjavljeno: So Mar 01, 2008 17:49 
Nekoliko po nesreči sem kupil zgoraj omenjeno kartico(ki je sicer bila odlično ocenjevana v nemških revijah-morda tudi zato, ker je nemška :wink: ).Originalni predvajalnik GlobeTV je sila neroden, pa bi rad uporabljal kakega od alternativnih.
Mi pa nikakor ne uspe zagnati ProgDVB, čeravno se navaja, da bi ta kartica naj bila podprta.
Bi mi kdo znal pomagati naprej preden bi se spustil v iskanje po netu, ki izgleda, da niti ne bo enostavno?Bil bi hvaležen tudi za ustrezen link!
Sicer lahko rečem, da je sprejem za kakih 15% boljši kot na SS2, slika pa je tudi vidno boljša.A z original programom je že preklop med kanali živa muka!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Mar 01, 2008 20:32 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Slika je lahko samo do pičice enaka in odvisna izključno od programa s katerim jo poganjaš, kodeka in njunih nastavitev.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Mar 01, 2008 21:53 
Načeloma morda drži, k temu bi prištel še gonilnike.Kakorkoli že:takoj od prve se mi slika ne "vleče" in robovi niso nazobčani, kar mi ne na SS1 ne na SS2 ni uspelo povsem odpraviti.Ne izključujem pa, da na drugem predvajalniku ne bo drugače(t.j. slabše).A najprej moram seveda priti do tega, da ga poženem! :?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Mar 01, 2008 23:22 
Poglej sem


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Mar 02, 2008 23:05 
DVB Dream že kar nekaj časa smatram za enega najboljših in sem seveda poizkusil tudi z njim.Sicer mi kot napravo lepo pokaže B2C2, a signala mi ne pokaže nobenega!Vseeno hvala za odgovor! :)


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 5 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 36 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited