Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 22:22

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 52 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 5 6 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Hauppauge WinTV-HVR 4000
OdgovorObjavljeno: Pe Maj 23, 2008 16:04 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
evo čudo od kartice..ima vse kar je treba DVB S2/S, DVB T, analogno TV in FM radio...da je to čudo pove že podatek, da sem porabil 20 minut da sem ga sploh spravil v PC...bebci nemški so dali antenski priključek za FM radio na vrh in...jao muke...pol je kartica tako sedla not da jo verjetno zdaj noben bog ne spravi ven :lol:
Namestitev gonilnikov je potekala Ok, samo tokrat jaz izpadel bebček in sem nameščal kar s CDja namesto da bi šel na njihovo domačo stran in si snel najnovejše...no to sem takoj tudi naredil in 56Mb pretočil k sebi in najprej zbrisal stare in namestil nove...tu lahko nemce samo pohvalim...
Potem sem najprej z ALtom sprobal satelitsko in dela tip top....zatakne se pa pri DVB S2..nikakor nism mogu poskenirat Premierove frekvence na Astri in finale Lige prvakov sem gledal analogno :evil:
Ob polnoči se še enkrat lotim misije nemogoče in namestim njihov softver, ki je bogpomagej in tudi tu ni šlo s HDTV...pol sem nahitro sprobal kabelsko analogno in radio Fm in je vse delal...
grem mal na Gugla iskat pa nič pametnega ne najdem...vmes probam še z DBV Viewerjem in nič od nič....kaj zdaj..grem pa namestim še DVB Dreama..na začetku spet nič signala, jebela cesta si mislim in probam tam še ene 20 različnih kombinacij dodatnih nastavitev in po treh urah borbe se je prikazala "Devica Marija"....zadnja možna nastavitev je dala sliko, ki je za moje pojme presenetljivo dobra, hudič je zaenkrat v zatikanju slike...obremenjenost procesorja od 30-50%...zdaj ne vem a je procesor prešvoh ali pa je stvar v kodekih...toliko zaenkrat, aja DVB Tja nism sprobal ker nimam nobene pametne antene blizu pa še cajta trenutno ni...

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka: ..
OdgovorObjavljeno: Pe Maj 23, 2008 18:02 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 22:54
Prispevkov: 792
..


Zadnjič spremenil taburet, dne Ne Mar 14, 2010 23:47, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Maj 23, 2008 19:54 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
a ti znaš brat Taburet al kva :D
sem ti napisal da sem najprej z Altom hotu da laufa pol z original in še DVB Viewerjem, šele nato sem prišel do DVB Dreama pa še tam ni avtomatsko in moraš narediti pravilno kombinacijo da ti sploh najde transponder...
Power Cinemo sem šele zdaj namestu, verzija 5...kero imaš pa ti.....vsaj Anixe HD dela brez zatikanja, sam slika pa ni ravno tip top....a se da kle tudi Premiere gledat
:roll:
Tale Power Cinema je sicer dobro zamišljena sam izvedba pa spet katastrofa...

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka: ..
OdgovorObjavljeno: Pe Maj 23, 2008 20:32 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 22:54
Prispevkov: 792
..


Zadnjič spremenil taburet, dne Ne Mar 14, 2010 23:46, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Maj 23, 2008 21:12 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
:D :D :D dela zdej tudi z Altom-sem bil pač površen jebat ga...in celo nič se ne zatika več...Power Cinema je podn od programa, edina dobra lastnost je da ti namesti nove kodeke in da z enim daljincem komandiraš 100 stvari...
neroden zakva že :roll: :roll: :roll:

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Maj 23, 2008 21:32 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Ali lahko uporabljaš 2 stvari naenkrat, vsaj kak analogni radio bi lahko špilal neodvisno od ostalega, pa tudi analogna TV je verjetno speljana po drugih kanalih kot DVB.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: ..
OdgovorObjavljeno: So Maj 24, 2008 12:01 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 22:54
Prispevkov: 792
..


Zadnjič spremenil taburet, dne Ne Mar 14, 2010 23:46, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Maj 24, 2008 13:19 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
je že v redu Taburet, preveč se je mudilo pol pa kdaj kaj zgrešim, čeprav tole z nastavitvami iskanja določene frekvence bi blo lohka avtomatsko...kar se slike s kabelske analogne tiče ni najbolša, Avermedia je bla kle zakon...od Power Cineme sem uporabu Cyberlinkov kodek pa mislim a je skoraj isto če mal strejšega not dam...sam slika pa zgleda da še vedno ne teče gladko, sploh ko kamera šviga levo desno gor dol...zdej če sem prouvidu imajo Premiere HD, Anixe in DiscoveryHD dvignjeno resolucijo iz 1280X720 na 1920X1088 :roll: :roll: :roll: in bi znal bit kaj zaradi tega...ker ORF dela tip top...DVB Tja mi z navadnim dratom ni uspelo uloviti...saj je na 37kanalu s Krvavca ali se motim :?: :idea:

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka: ..
OdgovorObjavljeno: So Maj 24, 2008 13:46 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 22:54
Prispevkov: 792
..


Zadnjič spremenil taburet, dne Ne Mar 14, 2010 23:45, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Maj 24, 2008 18:24 
http://www.pcadvisor.co.uk/reviews/inde ... viewid=847

Verjetno bo potrebno še počakati na revision 2....

Najceneje je v Bolgariji 146.24 EUR.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 52 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 5 6 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited