Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 23:39

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 15 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 05, 2009 8:55 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Jaz sem pred dvema letoma kupoval prenosnik. Prodajalec v Comshopu mi je odsvetoval Asusa, češ da niso ravno kvaliteta in da je to naša blagovna znamka. So pa bili najcenejši takrat. Sicer pa zakaj ne bi bili OK? Edino to je razlika, da se jih večji delež pokvari, kot pri HP-ju, recimo.

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 05, 2009 10:52 
Odsoten

Pridružen: Sr Jul 27, 2005 13:36
Prispevkov: 589
ASUS je druga, če ne prva firma po proizvodnji računalniški komponent in tudi samih končnih izdelkov. Sodi med nekaj najboljših in najbolj kvalitetnih proizvajalcev na svetu. ASUS je tudi OEM izdelovalec za nekaj drugih znamk, tudi za HP in Apple.

ASUSove osnovne plošče so med najbolj cenjenimi in to ne glede na platformo INTEL, AMD, VIA...

Slučajno sem v takem fohu, da s ukvarjam s temi rečmi. Pri sestavljanju računalnikov, bom vedno vzel ASUSovo ploščo. Je pa res, da nikoli ne uporabljam najcenejših zadev. Je preveč kompromisov.

Drugo pa je, ko crkujejo komponenete drugih proizvajalcev. Recimo RAMi se v prenosnikih zelo radi pokvarijo. Tu pa ASUS kaj dosti ne more pomagat. Se zgodi in to pri vseh firmah.

Ă

_________________
Sony Bravia 46W3000, Philips DVP720SA/02, Sony QS780, WD TV Live, ZX Spectrum
-----------------------------------------
Najbolj uĹľivam ob televizijskem programu, ko zmanjka elektrike. Program se popravi 1000%.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 05, 2009 11:15 
Citiram:
Jaz sem pred dvema letoma kupoval prenosnik. Prodajalec v Comshopu mi je odsvetoval Asusa, češ da niso ravno kvaliteta in da je to naša blagovna znamka. So pa bili najcenejši takrat. Sicer pa zakaj ne bi bili OK? Edino to je razlika, da se jih večji delež pokvari, kot pri HP-ju, recimo.
Da nisi ti pomešal Asus in Acer.....slednji naj bi bil malo slabše kvalitete.

Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 05, 2009 13:11 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Pomota, zamenjal se ASUS s TRON-om, ki je res naša znamka. 8)
O zaposlovanju pa: večina zaposlitev se izvrši preko poznanstev, tako da znanje tu odpove.

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 05, 2009 21:04 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Takrat je bila to najboljša Asuska, dual DDR 2 x 400MHz, pa 2 x WD HD, Necov pekač, dober napajalnik z dvema ventilatorjema, veliko ohišje s 3. ventilatorji, posebni tihi hladilnik za P4.

Kriza je, ker je sat kartic v PC-jih malo in take bage ne rešujejo.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 15 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited