Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 16:55

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: Pe Jul 15, 2011 18:56 
Spoštovani!

Naprošam vas za mnenje oziroma nasvet. Zanima me, na netere satelite bi moral pri nas obrniti krožnik, da bi lahko spremljal TV postaje iz Avstalije. Sam o tem nimam pojma, zato bi vsak nasvet prišel prav. Kje bi dobil steznam avstralskih TV postaj, ki oddajajo preko satelita?

Skratka, vse informacije v zvezi z tem področjem bi bile zelo zelo dobrodošle. Hvala


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Pe Jul 15, 2011 19:42 
Citiram:
Spoštovani!

Naprošam vas za mnenje oziroma nasvet. Zanima me, na netere satelite bi moral pri nas obrniti krožnik, da bi lahko spremljal TV postaje iz Avstalije. Sam o tem nimam pojma, zato bi vsak nasvet prišel prav. Kje bi dobil steznam avstralskih TV postaj, ki oddajajo preko satelita?

Skratka, vse informacije v zvezi z tem področjem bi bile zelo zelo dobrodošle. Hvala
Bolj slabo kaže..če me spomin ne vara, ni mogoče v Evropi sprejemati niti enega kanala iz te daljnje dežele. Internet je boljša varianta..

LP Humaxboy


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jul 15, 2011 21:49 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Informacije za Avstralijo boš dobil na lyngsat.com. Ampak tule je glavnina programov za Azijo. Avstralske bi verjetno še najlaže najdu na sataddres ali kaj že je, itak pa anjbolje da vprašaš strička googla.
Ă

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited