Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je To Jun 04, 2024 20:45

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 49 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 17, 2005 20:16 
Odsoten
Ponudnik

Pridružen: Po Jan 19, 2004 20:30
Prispevkov: 485
ja !

_________________
Alergičen na športne kanale


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 17, 2005 20:20 
Kliknem Start. Potem mi pokaže še sporočilno okno. Ali tam kliknem najprej na OK in potem vklopim sprejemnik, ali ga vklopim takoj ko kliknem na Start?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 17, 2005 20:23 
Joj, ne v enem ne v drugem primeru ni nobene reakcije. Koliko časa potem to traja. Ali se v polju Progress kaj dogaja, ali kaže potek namestitve?

Ali naj naredim še to, da sprejemnik zgolj povežem s kablom in priključim na 220V? Da ga odklopim od TV sprejemnika. Skratka, brez drugih povezav v trenutku nameščanja?

A je kaka varianta, da bi mi ti to naredil, če bi ti prinesel sprejemnik? Ali pa mi pokazal kako to gre?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 17, 2005 20:27 
Odsoten
Ponudnik

Pridružen: Po Jan 19, 2004 20:30
Prispevkov: 485
Citiram:
Kliknem Start. Potem mi pokaže še sporočilno okno. Ali tam kliknem najprej na OK in potem vklopim sprejemnik, ali ga vklopim takoj ko kliknem na Start?
Najprej OK, potem vklop.

_________________
Alergičen na športne kanale


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 17, 2005 20:32 
Odsoten
Ponudnik

Pridružen: Po Jan 19, 2004 20:30
Prispevkov: 485
Citiram:
A je kaka varianta, da bi mi ti to naredil, če bi ti prinesel sprejemnik? Ali pa mi pokazal kako to gre?
Ce se ti da hodit na primorsko......

_________________
Alergičen na športne kanale


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 17, 2005 20:34 
Citiram:
Citiram:
Kliknem Start. Potem mi pokaže še sporočilno okno. Ali tam kliknem najprej na OK in potem vklopim sprejemnik, ali ga vklopim takoj ko kliknem na Start?
Najprej OK, potem vklop.
Točno tako sem storil, pa nobene reakcije. Upam, da imam pravi kabel, saj sem ga kupil v Tech trade, so rekli, da je pravi in im oznako MH serial Cable DB9F to DB9F. Bo to v redu?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 17, 2005 20:36 
Citiram:
Citiram:
A je kaka varianta, da bi mi ti to naredil, če bi ti prinesel sprejemnik? Ali pa mi pokazal kako to gre?
Ce se ti da hodit na primorsko......
Tudi to sem pripravljen priti, če ne bo šlo drugače. V kateri konec Primorske? Še bolje pa bi bilo, ko bi bil kdo bližje, okrog 50 km na vse strni Ljubljane ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 17, 2005 20:47 
Odsoten
Ponudnik

Pridružen: Po Jan 19, 2004 20:30
Prispevkov: 485
svetujem ti da si napravis kabel sam po tistemu nacrtu ki sem ga opisal nekaj postov nazaj....., par zic moras okol prevezat, sem pa skor ziher,
da so ti prodali napacen kabel. Vedet moras to da se ta tip kabla uporablja skoraj izključno pri sat reciverjih. Po moje so ti prodali klasicen podaljsek za com. Drugace sem iz N.Gorice.

_________________
Alergičen na športne kanale


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 17, 2005 20:52 
Citiram:
svetujem ti da si napravis kabel sam po tistemu nacrtu ki sem ga opisal nekaj postov nazaj....., par zic moras okol prevezat, sem pa skor ziher,
da so ti prodali napacen kabel. Vedet moras to da se ta tip kabla uporablja skoraj izključno pri sat reciverjih. Po moje so ti prodali klasicen podaljsek za com. Drugace sem iz N.Gorice.
Še nekaj bi poskusil. Bi mi bil ti pripravljen naredit takšen kabel (cca 2m), pa ti plačam ves material, stroške dela in pošiljanja... Zelo bi bil vesel.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Null modem kabl
OdgovorObjavljeno: Če Feb 17, 2005 21:04 
Odsoten
Ponudnik
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:08
Prispevkov: 922
LP

Kable imam na zalogi. Cena 2.000 sit s poštnino.

Primož PINOSAT

_________________
Spletna trgovina : http://pinosat.ruf.si

PINOSAT, 041-266-494


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 49 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited