Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 22:38

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 43 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 5 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: SAT CONTROL SC 5900CI
OdgovorObjavljeno: To Jun 01, 2004 21:56 
ZA VSE,KI IMATE TA SPREJEMNIK,ENA ZANIMIVOST.Z NOVIM SOFTWERJEM ODPIRA SPREJEMNIK 6IN1 SISTEM BREZ MODULA IN KARTICE,MENJAVA KLJUĂ


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 02, 2004 0:25 
Odsoten

Pridružen: So Mar 06, 2004 22:43
Prispevkov: 489
Zarad mene ta Boljkova pizdarija lahko na CI izhodu servira hamburger s kokakolo, pa še vedno trdim, da je en kurac od sprejemnika. Ga nočem, tud če mi 5 jurjov gor napopaš!


Na vrh
   
 Naslov prispevka: SAT CONTROL
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 02, 2004 5:17 
KDO PA JE TEBE KAJ VPRAŠAL? :mama:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 02, 2004 15:20 
Zlatko,kje dobimo softwer?
lp


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jun 03, 2004 16:39 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Citiram:
Zarad mene ta Boljkova pizdarija lahko na CI izhodu servira hamburger s kokakolo, pa še vedno trdim, da je en kurac od sprejemnika. Ga nočem, tud če mi 5 jurjov gor napopaš!
Namesto tega kar si napisal, bi bil lahko tiho ali pa bi povedal kaj ni dobro in kaj lahko dobiš za ta denar boljšega. Najlažje je seveda nekaj pošiljati...saj veste kam :x

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jun 03, 2004 22:50 
Odsoten

Pridružen: So Mar 06, 2004 22:43
Prispevkov: 489
Tko butaste menije imajo samo še sprejemniki AlbaniaSAT.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Nov software
OdgovorObjavljeno: So Jun 26, 2004 13:41 
Pozdrav vsem!
Tukaj sem prvič zato najprej malo uvoda. Kako leto imam SC5900CI, motor SM3 in anteno 110cm. Nimam nobene kartice CI. Sistem sem montiral sam in po dveh dneh mi je odlično uspelo :-) Problem je bil v tem, da je težko doseči sprejem vseh satelitov, če imaš "visoke cilje" glede lovljenja čim večih satelitov. Sedaj izjemno dobro lovim satelite od 53° E - 30° W. Skupno je to 28 satelitov in programov, da jih sploh ne štejem več. Seveda so vsi nekodirani, ker le take sprejemam. Le signal s satelita Nilesat 7° W je na meji sprejema. Občasno na spletu poiščem novosti in jih vnesem v sprejemnik.
Še nekaj izkušenj:
Po nakupu sprejemnika (lani) se je zgodilo, da sem po "iskanju kanalov" izgubil shranjene programe na listah priljubljenih. Nato sem s spletne strani Sat controla naložil nov Software, povezal sprejemnik z računalnikom ter ga uspešno posodobil. Od takrat je delovaje nekoliko posodobljeno - boljše. Pričakoval sem še kako posodobitev - vendar je še nisem dočakal.
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jun 28, 2004 17:06 
Lep pozdrav!
Slučajno sem našel tole temo o novem firmware za sc5900. Sam sem že eksperimentiral z fir. od Kaon sprejemnikov in klonov, pa brez uspeha (ta sprejemnik naj bi bil isti kot npr. Kaon KSC511 - se mi zdi).
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jun 28, 2004 19:06 
Z KAON soft.,dela perfektno,preverjeno na 22 sat controlih.!


Na vrh
   
 Naslov prispevka: ne gre!
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 30, 2004 0:06 
Zlatko69 , vprašanje sem ti poslal pod zasebno.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 43 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 3 4 5 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited