Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Pe Maj 10, 2024 5:17

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 13 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: Po Jul 05, 2004 21:28 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Torej kaj bi človek lahko priporočil navadnemu uporabniku, ki ne more po zemlji sprejemati nacionalnih programov in ne misli čarati s piraterijo, bi pa rad gledal oba Slo programa tudi potem, ko bosta kodirana v VC2.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jul 05, 2004 21:45 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Humax 5300 ali novejši.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jul 05, 2004 22:40 
jest sem biu z nokio 9800s zadovoljen .... pa tukaj okrog nas, kjer je signal u pi***i uporabljajo nokie ..... pa ne rect, da je pocasna .....


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jul 05, 2004 22:46 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Kar mraz me zruka ko mi kdo omeni to nakazo. Pritisneš tipko ...nič, pritisneš še 2 krat nič, potem pa kar naenkrat sprejme vse tri pritiske tipke in že si nekje kamor niti slučajno nisi hotel.
V glavnem nacionalna sramota Fincev.

V mislih sem imel kak poceni sprejemnik, ki ne bo crknil oziroma se mu ne bo vse skupaj pobrisalo dvakrat letno - inštaliraš in pozabiš.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jul 05, 2004 23:00 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Jaz sem bil s Humaxom zadovoljen. Res mi je SW, ki so mi ga inštalirali preko satelita včasih šteknil (300x redkeje kot zdaj Dreambox, ki štekne po 5x na dan), verjetno je zdaj že kje kakšen boljši. Verjetno pa je bila kriva za štekanje tudi tista fun kartica.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 06, 2004 0:08 
Ker nisem prepričan ali smem na forumu reklamirati določene podjetnike,bom samo povedal ,da sem bil sam v situaciji da sem se moral odločiti za nabavo sat opreme za SLO. Preko RTV SLO sem zvedel za njihovega pogodbenega zunanjega sodelavca ,ki mi je zmontiral celotno opremo / sprejemnik HUMAX VA-fox /Ob montaži sem sem plačal in dobil še dekodirno kartico,celoten znesek pa je monter zmanjšal za del ,ki ga sofinancira zavod RTV SLOvenija. S sprejemnikom sem zelo zadovoljen . Pri sestri ,ki stanuje blizu in že ima kar nekaj časa satelitsko,sploh ni toliko programov pa še ti so večinoma razmetani brez vsakega reda. Res sem zadovoljen sploh ,ker me je vse skupaj z montažo stalo manj kot 40.000, 00 sit pa še to odplačujem preko trajnika v 10 obrokih.
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 06, 2004 1:03 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
no pustmo nase eksperimentalne skatlce en mejckn uzun zaenkrat ane sadjevc ;)


uglavnem jst ne morm nc priporocat...je pa zanimiva vasa debata ... tko za sport...btw...a obstaja kaksen res poceni analogni sprejemnik...jst bi rabu enga za morje ...

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 06, 2004 2:28 
Najcenejša varianta humax fox va,100% via2 kompatibilen.Z malo spretnosti (vsiliti je treba ta stare loaderje,preprečiti avtomatsko updatanje preko satelita) pa tudi tps OK.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 06, 2004 7:22 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Na subvencijo sem pa čisto pozabil. Vito bo to gotovo vedel kako je s tem, lahko pa tudi drugi napišete kdo to montira in iz kje je.
Pa še to bi bilo fajn izvedet, če bi priklopil še dodatno anteno za Piko, nenazadnje je tam gori sedaj kar dosti zanimivega - odkar so Slo oddaje od A kanala in Popa gor.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 06, 2004 20:14 
sory ne dela več


Zadnjič spremenil noe, dne Če Nov 30, 2006 19:12, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 13 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited