Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Pe Maj 10, 2024 8:12

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 38 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Avg 09, 2005 22:11 
Citiram:
!Kot Štajerc sem imel svoje čase eno Primorko.Je super kuhala in se dobro sexala!Ostalo sem pa potrpel,dokler sem lahko.Cele 4 mesece!
Jaz kot skromen grivasti študent sem tud mel opravka s slovenkami.Z eno gorenjko sem začel hodt ko je ona že hodila z mano pol leta ,z drugo Prekomurko,ki je dobra kuhala in bila tipičen panonski holesterolik tud pa se je romanca končal ko sem ji za valentinovo kupil depilacijsko mast.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Avg 09, 2005 22:13 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
Tudi ti,se verjetno nisi "pameten" rodil,verjetno si moral kdaj koga kaj vprašati,da zdaj veš,kolikor pač veš.Motilo me je pri tvojem postu,da si ga napisal v stilu:½Kaj delate na tem forumu,če nimate pojma o teh stvareh".......ali pa se morda motim :?:
Morda sem se res mal čudno izrazil hotel sem to povedat da bi tud jaz imel resiver za 20.000,00 in ne samo jaz tudi marsikateri stručko s tega foruma če bi se z njim dalo to gledat kar se da z dreamboxom. ss2 ni resiver je pa po svojih sposobnostih sigurno zelo blizu dreamu.
Nekaj velja tud pregovor " Za mal denarja mal muzike"
Še vedno če kaj nevem koga vprašam.

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Avg 09, 2005 22:23 
Tako je!
Pa vseeno prošnja na nekatere starejše člane:ne biti že od začetka (pre)
agresiven do novih članov foruma!Forum mora pridobivat članstvo,ne pa ga odvračat!Nekatere stvari res znajo iritirat,a se nekateri znajo v bodoče razvit v super člane.Ne jim odrekat te možnosti!
Tudi sam imam sedaj že blizu 500 postov,pa še vedno kdaj postavim kako
neumno vprašanje(res pa,da kdaj tudi namerno)!A res ni vsak samo
pameten!


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Zdravo
OdgovorObjavljeno: To Avg 09, 2005 22:38 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 22:54
Prispevkov: 792
..


Zadnjič spremenil taburet, dne So Jul 01, 2006 2:42, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Avg 09, 2005 22:58 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
@Mirko53
:wink: Ta je moj 600.

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Avg 09, 2005 23:03 
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Avg 10, 2005 14:51 
Citiram:
Tako je!
Pa vseeno prošnja na nekatere starejše člane:ne biti že od začetka (pre)
agresiven do novih članov foruma!Forum mora pridobivat članstvo,ne pa ga odvračat!Nekatere stvari res znajo iritirat,a se nekateri znajo v bodoče razvit v super člane.Ne jim odrekat te možnosti!
Tudi sam imam sedaj že blizu 500 postov,pa še vedno kdaj postavim kako
neumno vprašanje(res pa,da kdaj tudi namerno)!A res ni vsak samo
pameten!
Se popolnoma strinjam.Men je tale forum všeč tud zaradi takih kot sta npr.Gizmo in pa doktor Skabier,ki včasih "razpredata" čist o nekih drugih stvareh....se vsaj kaj nasmejim :) ....nikoli ne veš pri novem članu,mogoče bo pa napisu kak dober vic,če že od "satelitske" ne ve nič....tudi to je dobrodošlo po mojem mnenju.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: Razlika
OdgovorObjavljeno: Ne Avg 28, 2005 0:03 
Citiram:
LP

Razlika je v tem, da ima DX24 spomin za 3000 kanalov ( če je z motorjem, je to že boljše, ker zna bit 2000 premalo ), pa enak je kot Strong 6125, ima zraven univerzalnega daljinca, LNB-je imam MTI, Inverto ali Golden Single 0,3.

Primož PINOSAT

Ker imam pooblaščen servis lahko potrdim naslednje.
Dx24 ni enak kot Strong 6125! Je pa podoben in nerejen pri istem proizvajalcu. Ostalo kar je napisano pa drži. Načeloma so razlike minimalne.

Lp
Gorosan
Domžale


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 38 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited