Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Jun 15, 2024 23:12

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: LINUX IN DVB
OdgovorObjavljeno: To Maj 25, 2004 18:27 
Pozdravljeni!!!

Sem nov član vašega foruma in moram vam čestitat za res odličen forum, ki je v nastajanju. Ker sem pred časom zelo poceni dobil DVB kartico (WinTV Nova), s katero sem imel zelo velike težave z nameščanjem vas prosim, da mi odgovorite na prašanja, preden izgubim preveč časa z nemogočim delom.

1. Ali je mogoče WinTV Nova (SkyStar 3) kartico usposobit za delo z Linux in če s katero izdajo (RedHat, Suse, Mandrake, ...?

2. Ali je mogoče s ta isto kartico uporabljati brezplačen internet in če s katerim programom?

Zahvaljujem se vam za morebitne odgovore in ponujujam svojo pomoč v kolikor bi to želeli!


Na vrh
   
 Naslov prispevka: LINUX IN DVB
OdgovorObjavljeno: To Maj 25, 2004 20:18 
Kot jaz vem, kartica deluje tudi na Linuksu, ne vem pa kako je z dekodiranjem programov-vendar je to kaznivo, tako da se to ne sme poceti :wink: . Vec o tem si preberi na spletni strani-nevem tocnega naslova-vendar v tej stevilki telstara je napisana-casablanca client tudi ponuja to spletno stran-tako da mal po clkanki v razpredelnici poglej. Neki www.dvbxxxxxx.xxxx naslov je nekaj takega-tam gor ti pa podrobno pise o delovanju na linuksu-pa se software imas gor.
Lep pozdrav
Nejc


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited