Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 10:49

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 105 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 17 8 9 10 11 Naslednja
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: Ne Jun 06, 2004 16:11 
Zivjo!
Stavar je taka-npr. datoteka se mora downloadati ob naprimer 15.30-potem je pa stvar taksna-ce imas mocan racunalnik ti datoteke hitro dekodira in jih potem prelozi v mapo kamor imate nastavljeno (ce imate hiter racunalnik ne pride do zamude od napisanega casa, drugace pa je malo zamude), seveda pride tudi do incomplet datotek-to pa se zgodi zaradi tega, ker se na vas racunalnik prevec hitro nalagajo datoteke in jih ne more sprotjo dekodirati itd.-zato je najboljse, ce imate za download svoj disk, kjer ni nic drugega posnetega kot samo sprejemne in obdelovalne mape. Drugace sem pa imel 2datoteke jaz danes od harry potterja incomplet :cry: -Razmisljal sem, da lahko naredim se en nov upload center, kjer bi lahko nekdo zaprosil za doloceno datoteko, ki je bila pri njem incomplet in potem bi jo kaksen dobrotnik uploadal na upload center. Lahko pa bi se potem preko maila zmenila, ce se da cd z posnetimi datotekami, ki so bile incomplet poslati po posti, ce "dobrotnik" slucajno nima ADSL-ja. Povejte predloge za ta upload-ce bi vam bil vsec itd. Lahko dobim server z 100Mb prostora in ce jih 5 odpremo je to 500Mb prostora za zaproscene incomplet datoteke.
Lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka: DVB kartice
OdgovorObjavljeno: To Jun 08, 2004 3:47 
Zivjo!
Zadnje dva dni se mi obnasa ateon full cudno. Naprimer-downloadal sem Bad Santa DVD, Di Geirstevila DVD in se nekaj filmov-pa potem vse normalno downloada-k v ateonu pise-potem pa te downloadane datoteke extracta-pri extractu pa mi naredi samo mapo (v njej bi mogel biti DV film) v kateri je sfv datoteka z opisom od filma. Se je vam to tudi zgodilo. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jun 08, 2004 20:45 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
po resnic povedu sm jst cist nehu :) navelican..., sej bo prslo nazaj...

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 09, 2004 23:04 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Tisto od ADSL-ja sem prestavil sem: http://forum.sibila.si/viewtopic.php?t=1542


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jun 13, 2004 11:24 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Jaz pa Off The Record debato semle
http://forum.sibila.si/viewtopic.php?t=1563


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jun 13, 2004 20:53 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
_666kb mi je poslal slovenski jezik za AtEON
http://work.sibila.si/splosno/forum/DVB_PCI/


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jun 14, 2004 12:37 
Kam se točno shranjujejo datoteke (mislim da so RAR) ki jih vleče dol AtEON. Jaz sem nastavil vse tako kot piše in je narisano v Telstarju.
Nekaj RAR arhivov sem dobil kar zraven ključov FZA in EFA in jih ne moram razpakirati z UNRAR-om. Prosim pomoč


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jun 14, 2004 14:38 
Ali prihajajo rar datoteke ki so velike prib. 50 mb in potem jih moram imeti za en dvd film 100 rar teh datotek da mi win rar sploh začne razširjat?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jun 14, 2004 20:59 
Hm.... :shock:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jun 14, 2004 22:42 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Ko sem pred leti to zadnjič počel mislim da je blo tako, da si rabil prvi .rar, s katerim si začel odrarati in potem vse ostale po vrsti z rastočimi končnicami. Pa eni korekcijski fajli so tudi bili, ki ti popravijo poškodovane. Nisem pa ziher.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 105 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 17 8 9 10 11 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited