Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Maj 23, 2024 7:14

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Avg 30, 2005 13:42 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
v ajdovscini zal iptv ni mogoc :(

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Avg 30, 2005 15:54 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Ker praviš da si 1 km od wajdušne, potem vidiš silos od mlinotesta. Od tam oddaja Geoss( kabelska v Wajdušni) svoj signal (podobno kot lastovka na Krvavcu) . Kontaktiraj s podjetjem GEOSS in se naroči na njihovo storitev.

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Avg 30, 2005 16:00 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
v ajdovscini zal iptv ni mogoc :(
In tudi ni več potreben. Sedaj nudi GEOSS kabelsko tv in internet po zraku tako da z priključitvijo rešiš problem ki ga je siol reševal po naših vaseh s polžjo hitrostjo.

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Avg 30, 2005 22:36 
Skratka da ne odpiram nove teme!

Dobil sem ponudbo da polagajo kabelsko (za 25k + 4jurje na mesec kar se mi zdi preveč!). Ampak ne vem ali naj jo vzamem ali ne (zaradi internetne ponudbe - sicer imam ADSL ampak nikol ne veš kje bo cenej).
Bolj sem zainteresiran za kakšno satelitsko. Doma imam sicer analogno staro 10 let ampak so sami švabski programi na astri.
Kje naj začnem?
kaj se mi izplača? Sem iz Pristave - Tržič in ne vidim Krvavca

Skratka foter me že nekaj časa gnjavi naj nekaj zrihtam ampak jst nimam preveč pojma o tem pa sem se zato tuki oglasu! Pripravljen je dat tut 200 jurjev sam da bo delal tko k je treba.

Zanima me predvsem dreambox in antena (kot prvo je to verjetno najboljša varianta če se ne motim). Zanima me koliko LNBjev vzet, katero anteno (frontierko?),... Prosil bi če nekdo napiše vse kar rabiš (mogoče tudi kakšno razumljivo vezalno shemo). Lepo bi bilo če bi bile zraven okvirne cene.
Hvala


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited