Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Pe Apr 26, 2024 1:21

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 16 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: nič zahtevnega
OdgovorObjavljeno: Pe Jan 14, 2005 14:33 
Pozdravljeni!

Sem nov na forumu in res velik pozdrav vam vsmem moderatorjem in članom-obiskovalcem tega foruma!

Zanimam me čisto preprosta stvar imam dig. sat ,katera ima samo cca 50 programov na enem satelitu, rad bi pa ,da bi imela vsaj oz. kupujem drugo, katera ima vse navedene programe, kateri so v sporedu, ter po vsej vrjetnosti se ne da, da ima slo podnaslove!

Res hvala za odgovor!
Damjan


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jan 14, 2005 16:42 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Tudi tebi en lep pozdrav in zahvala, ker si se pridružil našemu forumu. :D

Praviš, da imaš dig. sat, ki pa sprejema samo 50 programov. Zanima me, kakšen sprejemnik je to, kaj piše na njem. Digitalni sprejemnik namreč, tudi tisti najcenejši omogočajo sprejemanje več 100, tudi do 1000 programov.

Programov s Slo podnapisi ni ravno veliko, smo pa prav zdaj v obdobju, ko nastaja nov paket sat. programov, namenjen ex Yu tržišču, torej tudi nam. Imel bo tudi 4 programe (na začetku, kasneje mogoče več) podnaslovljene. Poglej na http://www.seemore.com.hr


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jan 14, 2005 21:36 
Ojla Playgame. Vidim, da te privlačijo podobne zadeve kot mene in sva se srečala na še enem forumu. :o
Pa si siguren, da ni tvoj sprejemnik še analogni? Koliko je pa star? Ker pri naši hiši je tudi še en tak pa je bolj bogi s prgrami.
Jaz sem se odločil, da si za hobi, ko sem si glih zrihtal spodoben računalnik naštimam Skystar PCI kartico, ki je kar precej popularna. Pa za začetek bom dal dva LNBja pol bom pa počasi nadgrajeval. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jan 14, 2005 21:40 
Ej kolk pa košta ta DB 500


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jan 14, 2005 22:55 
v tujini 150-160€.....


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jan 14, 2005 23:01 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
... pri nas pa še pol zraven.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 15, 2005 10:29 
......Hvala vsem za informacije...pač vidim da so me masno na....,kaj čmo smo v Evropiii...no takole kupil sm ga z anteno v Big in je bil 30k, namreč se mi res zdi da je navadni analogni sprejemnik,...ima na tem običajnem 50 programov, ne vem kako se reče satelizu!
Res kar se tiče sat nism niti najmanj seznanjen, ga danes slikam in ju3 objavim, ta stvor, zihr pa poznate to čudo, saj je navadni, še bolj obični, kot s meni zdi!

Za drimbox sm pa slišal ,da je to pravi stvor, zelo odlični digitalni sprejemnik!

R-type...lepo,lepo pol ti kr malu tole obvladaš?..mah jaz sm res mali lajk, se pa učim!
-drugače mam pa kmalu tekmovanje v gt4 pri meni doma, če boš mu cajt moraš prit!

..za vse info. o moji hudi sat, vam sporočim...sm da ne bo pol kazga smeha, kva sm si kupu, velja! :wink:

lp Damjan


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 15, 2005 12:15 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
:) no en zacetniski post, ki mi je zelo usec :D lol...brez zamere ostalim...

@Play
torej, ko bos kupoval sprejemnik ne kr slepo nekaj kupit ampak se posvetuj na forumu...seveda ti bo ogromno clanov tukaj priporocilo drimija....sigurno je trenutno najboljsi (beri najbolj under developement)...mas pa tut humaxe, kaone...ma full uporabne robe ni kej ;) za hobi seveda...

ps: moderatorji in admina...a ne bi blo fajn, ce bi dal recimo post v en splosn del foruma pod sticky, kjer bi se vsi predstavil...novi clani seveda

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 15, 2005 19:09 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Za 30 jurjev pa res ne morejo prodajat analogne satelitske. Po moje imaš digitalno, samo da je antena slabo naštelana.
Pohlej če ima znak DVB na čelni plošči, pa če ima menije v katerih je tudi search.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jan 15, 2005 20:16 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Oja, lahko. Pojdi pogledat v Bauhaus.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 16 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited