Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Pe Apr 19, 2024 22:59

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 24 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Ugotovitev začetnika
OdgovorObjavljeno: Če Feb 17, 2005 14:11 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
Jaz z 80 cm anteno in rotorjem lovim vse od Hellas-a (39E9 do Hispasat-a (30W). Signal na SS2 je OK.
Sicer pa ni res, da se antena premika samo levo-desno, ampak se kar precej spreminja nagib gor-dol. Pri Astri in Hotbirdu je nekako najbolj navzgor, pol pa bolj greš levo ali desno, bolj se antena obrne navzdol.
:idea:
res je nekatere antena se premikjo samo levo in desno. So pa tud take ki se ne premikajo. In seveda take kot je tvoja, ki se premikajo levo in desno pa gor in dol.
p.s.
Kje si na forumu prebral, da se antene premikajo samo levo in desno. :!: :!: :!: :!:

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 17, 2005 16:13 
Odsoten

Pridružen: Če Feb 10, 2005 19:34
Prispevkov: 394
[quote="tineke"]Med temi dvemi sateliti ,ki si jih omenil je zanimiv thor,hispasat in še marsikateri drug.Vse je odvisno od tebe kaj rad gledaš.Poglej si na www.lyngsat.com kateri programi so na katerih satelitih.Večji krožnik ti bo dal boljši signal s satelitov ,ki ne pokrivajo ravno najbolje našega območja.Ă

_________________
SkyStar2, Sat-control motor SM3D12, Dreambox DM600 PVR, Kaon HD-DVR-Total Tv, Edision Argus HD VIP


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 17, 2005 19:55 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
@slawonski ti si bral samo ta post dva posta niže ti je izkušen forumaš pojasnil
Citiram:
stari motorji za analogno so šli levo desno....novi pa levo desno gor in dol....jaz sem pristaš fiksnega sistema z več lnb-ji....ss2 je vredna svojega denarja, meni lovi isto kot sprejemnik....
Iz tega posta bi lahko prebral, da je ta Tineke nekaj po svoje fantaziral. Malo je pa le treba pogledat ali je post napisal mimoidoči forumaš al nekdo, ki ima za sabo že precej pametnih postov.

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 24 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited