Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 10:18

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 50 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 23, 2005 23:36 
Citiram:
Ni važno koliko košta. Dobiš ga za okoli 45 jurjev. Pa kaj potem? Obvladaš Linux? Se ti ljubi vsak dan šariti po njem in ga urejati? Kaj boš naredil, ko ti bo nagajal (tem sprejemnikom se to redno dogaja) in ga ne boš znal zrihtati? Res je, Dreambox ti omogoča gledanje maksimalnega števila programov. Jaz ga imam. Veš koliko imam sitnosti z njim? Raje ne povem. Niti originalna, kupljena!! Seemore kartica se neče aktivirati v njem. Kdo ti bo pa vse zmontiral in nastavil? Poslušaj kaj ti govorita Mirko53 in Matjaž. Za začetek je to več kot dovolj. Tudi jaz ti predlagam kakšnega Kaona ali nekaj podobnega, pa eno 80 cm anteno in dva LNBja.

VEM. To sm napisu k sm glih vidu oglas. Ne bi se spuščal v te zadeve. Mam rajši preprost način. Bom že neki zrihtu. U bistvu sam sprejemnik bom nov nabavu. Nekoč, nekje.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 23, 2005 23:51 
kaj menite o tem - KAON KSF-200 FTA


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 24, 2005 0:11 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Sadjevc bom še jast nekaj reku glede Dreamboxa.
Ă

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 24, 2005 7:25 
Odsoten
Ponudnik
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:08
Prispevkov: 922
LP

Ne FTA , nabavi CI model 570, nisi v temo brcnil. Glede na denar, najbolj zanesljiva varianta, in kar je najbolj važno, dela trotlziher, čeprav vem, kaj eni delajo z njim.
Na zalogi.

Primož PINOSAT

_________________
Spletna trgovina : http://pinosat.ruf.si

PINOSAT, 041-266-494


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Apr 24, 2005 9:36 
Aparat,ki ti ga ponuja pinosat je gotovo OK,le par jurjev več stane od tvojega limita.Razmisli!
Sem namesto tebe malce pobrskal po Bolhi,pa tam za izpod 35000 ni
aparata kot ga želiš(eden sicer misli,da bo analognega prodal za 13500!?).

Slučajno pa imam tudi jaz odveš en DigiX(klon Kaona,poglej na
http://www.sat-receiver-world.com model 911U,skupaj z Magic modulom,
programatorjem in kablom.Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Apr 25, 2005 15:15 
kot prvo res nimaš pojma, kot drugo nikakor ne moreš dobiti kvalitetnih 60 satelitov, kot tretje sem vpprašal precej monterjev, glede tega in vsi pravijo 15- 20satelitvov seveda dobrih, pa povrh noben ne priporoča kaon, očitno da bo treba glede tega še kar precej izkušenj. upam da ne zameriš ampak v to so me prepričali drugi monterji, od starešiniča do vseh ljubljanskih monterjev in to je črno na belem , večina prevladuje no vsaj jaz tako mislim, eden nikoli ne more vedet več od večine, ker nisi edini monter na svetu. lp. in ti dragi matjaž ne rabiš žalit mojega imena, ker če misliš da je to za primerjat z bontonom, se hudo motiš, jaz te pa sem sam vprašal, kaj bi blo najbolj primerno kaj priporočaš, in ko sem jaz predlagal nekaj drugega, si takoj prekinil, mislim da ti res nimaš pojma, pa še bonton ti je na dnu, če tega ne veš se ne prekine kar tako. se vsaj reče da zdaj nimaš časa ali kaj podobnega, pa res ne zamerit ampak tako je. želim ti lep dan.













Citiram:
Popolnoma se strinjam z mirkotom. Vča



ih me popade bes nad vso naivnostjo in pametnostjo večine da se znesem in spraznim in nad nedolžnim začetnikom in predlagam 16 stopenjski Wf skupaj z motorjem in preko loopa še na PC pa še kakšno kretnico kam proti cableTV da se še sam zavežem..
Zadnjič me fant ,ki poleg satelitstva ne pozna niti osnov bontona in pravil komunikacije pokliče ,zaslišuje in poleg svojega papeškega imena je tudi bolj papeški kot papež sam ,se dela podučenega in ker sem mu po teleefonu predlagal verzijo in vse ostalo identično tvoji povedi Mirko-celo model sprejemnika itn.In čez pol ure po najinem pastirskem pogovoru preberem na forumu kjer me celo imenuje da nič ne znam ,da nimam pojma ...Za zadnje ne vem vem pa da zaradi takih biserov nimam nekega pretiranega veselja nad cicibani.
To kar si povedal je čisto res in če sebo novi navdušenc lotil zadeve ne preko pohlepnih oči ampak kot raziskovalec bo to kar si mu ponudil več kot preveč za začetek in to zelo dobro.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Apr 25, 2005 15:33 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Kako 15 do 20, ča jih samo jaz vidim kakšnih 45. Z 80 cm anteno. Tisto kar pa ti govoriš pa so pozicije satelitov. Teh pa je recimo 20.
In kakor vem, se tu pogovarjate o sprejemnikih ki stanejo do 30k Sit in ne o kakšnih hudih dragih. Naštej mi prosim nekaj boljših sprejemnikov, kot je tisti Kaon, pa da stanejo 25 jurjev? Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Apr 25, 2005 17:17 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
janez zal ocitno ti nimas pojma in ne nasi decki, ki so ti svetovali DOBRO stvar! jaz ti priporocam le eno...ker tako rad laufas od monterja do monterja in jim sveto verjames, raje poglej na googla in si preberi kaksen konkretni test sprejemnikov, ki te zanimajo. Ne mores kr tako na pamet govoriti o tem, da je en sprejemnik slab in zanic. Kupi si dreamboxa, ce si zelis spico...ampak ne potem jambrat, da kako je to zanic, da nic ne dela in je treba nonstop kaj sarit...tvoj post je bil precej precej prismojen! Glede matjaza pa nimam pojma kaj sta imela...ce ti je res zabrisal telefon dol potem si pac misli svoje...tudi jaz bi si, ce bi vse to potekalo brez razlage oz. pojasnila zakaj je slusalka na poti na vilice...

nasvet: guglaj in guglaj...potem pa pridi nazaj in se razpizdi kako ima mikrosoft zanic operacijski sistem, ker je treba pritisnit enter oz. klikniti mis za vsak login na masino...bedarija

ps: res pa moras lociti pozicije satelitov in satelite same...to je nekaj povsem drugega!!

_________________
In and Out


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 50 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 36 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited