Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 22:58

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 16 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: ne najdem eutelsat16e
OdgovorObjavljeno: Če Jun 23, 2005 23:49 
nikakor ne najdem tega satelita, imam hotbird pa astro na 19.2e pa eurobird-astro 2a,2b,2d... a ni eutelsat16E med astro in hotbirdom, zakaj ga potem jaz ne najdem? a je kaksen zanimiv satelit zahodno od hotbirda, z nase strani na desni strani:)?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jun 24, 2005 0:41 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
16E s satfinderjem ni moč najti, zato postavi anteno na najmanjši signal, ali preprosto na oko vmes med Astro in HB. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jun 25, 2005 17:33 
ma postavm ga vmes astre in hb pa se vedno ne kaze nobenega signala, ko pa dam v progdvbju da skenira satelit oz transporderje, okol 80 jih je(upam da sem prav povedal), mi na nekaterih transporderjih v fastsatfinderju(nastiman je na eutelsat16e) pokaze okol 20%-45% signala, ampak ko pa vse preskenira mi ne najde nobenega kanala, edino enkrat mi je najdu sam en kanal, tko da mam sam en kanal na eutelsat nastiman;) pa se tega nemorm pogledat, res nevem kako naj v ss2 postimam ta satelit, astra in hb nista delala nic tezav, tale eutelsat16e pa kot da ga nebi bilo! gre se mi zarad BN kanala, kjer je srbska narodna muzika, alternativa za pink plus:)
lp, goran!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jun 25, 2005 17:50 
V ProgDVB pejt v settings,.klikn na dvb card,izberi eutelsat W2,nato pa
še enkrat klikn na eutelsat v channel search.Mam tak občutek,da sploh
ne skeniraš pravega satelita,pri men pokaže namreč kar precej čez
100 transponderjev(154 sem preveril),poskenira pa mi pr. 180 tv
kanalov.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jun 25, 2005 21:02 
sj delam tko!
grem v settings izberem diseqc,grem na dvb card, mam 4lnb za izbrat, dva ze imam, hotbird in astro na 19e, dodam se eutelsatW2,potem to potrdim, grem na channel search, pa izberem eutelsatW2 in to je to, nic skratka se ne dogodi!
signala pa itak skoraj da nimam v fast satfinderju(programcek), pac premaknem anteno med astro in hb,ker je eutelsat med njima v sredini!
v glavnem nevem kak naj to porihtam, mas kaksno idejo, kdorkoli...?!
lp, Goran!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jun 25, 2005 21:56 
Greš v manufakturo , kupiš šporplato in jo položiš pod anteno ,kot to počno oljkarji s šatorskimi krili. Stopi do Graha tistga od PIKE in naj ti posodi eno plajbo od svojih bialpaneenergičnih sodelavcev.Naciljaj satelit na Astro in to plajbo (svinčnica op.pr. OOUR TUMAĂ


Zadnjič spremenil Skabier dr. Nevin, dne So Jun 25, 2005 22:03, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jun 25, 2005 21:59 
a kaksen pametnejs odgovor?
od nekoga ki ima skystar2 in uporablja progdvb? mam pa verzijo 4.52 pogdvbja


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jun 25, 2005 22:15 
Evo jaz se javim. Imam vse to kar ti iščeš. Ampak najprej ,mogoče boš to razumel ,je treba it ven h krožniku ne pa sedet pred SS2. Pa išči kakšno bolj solidno frekvenco recimo RTK Priština ,ki ima ravno super film v original tonu. Frekvenca je 12633 4883 v

Slika


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jun 25, 2005 22:21 
pust kroznik, mam postiman, lej... uporabljam 4 52 progdvb in mi ne najde nic, mam pa se 4 26 verzijo progdvbja in imam signal in nekaj kanalov mi najde, nevem kaj matra verzijo 4 52!?
pr krozniku sem jaz bil dost casa, ne grem vec;)
prejle pred 5 min sem probal 4 26 verzijo in mi je skeniral 70 transporderjev in nasel nekaj kanalov na eutelsatW2!
nikjer ne najdem bijeljine, oz kak nastimam v progdvbju da mi poisce vse mozne kanale na eutelsatW2?
je mozno?
ajde
p.s.: glihkar gledam rtk kanal katerga si mi pokazal da ga mas ti tud:)
sam malo imam kanalov, prosim za vec kanalov, med njimi tudi BN kanal!:)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jun 25, 2005 22:34 
problem resen.
skopiral sem cel progdvb od nekoga(sadjevc je bil menda-hvala) in sem ga pac uporabil, zdaj imam eutel satw2 astro19e hotbird, se eno astro, dost mam;)
nebom vec tezil zarad tega;)
zgleda da je problem verzija progdvbja, katera je pa najbolj stabilna? ker v 4 52 imam na izbiro audio, ce kanal to dopusca, na 4 26 pa nevidim te moznosti!


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 16 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 42 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited