Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Pe Mar 29, 2024 3:34

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 119 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 15 6 7 8 912 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Preprostost
OdgovorObjavljeno: To Nov 23, 2004 11:25 
Odsoten
Ponudnik
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:08
Prispevkov: 922
LP

Preprost sprejemnik pa motor ponavadi ne gre skupaj, za primer vzami recimo Comag z novim softwareom in motor, med obračanjem lahko greš na kavo :)

Primož PINOSAT


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Nov 23, 2004 13:15 
Keri sprejemnik bi pa bil recimo malo hitrejši od tega?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Nov 23, 2004 13:35 
Citiram:
okey okey bom še jest ene par vprašanj :D

Kaj je to antena ? :shock:

Neh hec mora bit 8)

Torej, da začnemo na začetku.

Katere strani poleg te obiskujete za novice o programih in sceni nasploh ?
Mi kdo zaupa kake turtorile kako preprogramirat kartice in module... tudi kaka stran z ključi bo cool... neki že vem o vsem tem... sem tudi prebral duwagati.com ampak to mi ni bilo dost... zdej vem velik o teh karticah modulih in katere programe naj bi uporabljal toda rad bi še kako mnenje,opcije, ker tista stran malce out of date... Posebej me zanimajo kaki matrix moduli in seveda najpopularnejše kartice...


Hvala za pomoč ! :hvala:
Še prej se moraš preseliti ven iz Slovenjije, kajti pri nas imamo posebne zakone okoli avtorskih pravic. In tudi tu na frumu ne odobravamo tovrstnih postov.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Nekateri veste, nekateri pa ne
OdgovorObjavljeno: So Apr 16, 2005 17:33 
:) Verjetno se je kdo že srečal s programom ic.prog, ki se ga da dobiti na raznih upload straneh in je luštkan program za spremembo ključev na raznih karticah. Ko sem imel še X-sat in Humaxa sem imel kar nekaj časa problem, kako to rešiti. Problem je bil kako ga usposobiti, ker, ko ga odpreš se ti ponudi Privileg instruction. Od tu naprej pa je neuporaben, edino vidiš vsebino faila. Usposobiš in uporabljaš pa ga lahko šele, ko na icprog.exe kopiraš icprog.sys. Potem greš na programčku na Settings, Options, in Misc. Tu čekiraš prvo rubriko Enable NT/2000/XP Driver in se ti odpre za programiranje.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 16, 2005 17:52 
ta dodaten fajl rabiš samo za xp ..... so drugi programi enostavnejši za začetnike....


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 16, 2005 19:10 
:) Ja res je samo za xp, saj sem napisal pri čekiranju, posebej pa res nisem opozoril. Upam, da bo vseeno komu v pomoč. Mogoče bi ti napisal postopek še za kak drug program. Jaz sem se ukvarjal s tem, ko še ni bilo xp in seveda tudi potem. :idea:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 15, 2006 18:08 
Sem popln začetnik. Nameravam kupiti krožnik, ali dva. Pa ne špagetov. :twisted: Zato vas prosim, da mi pomagate. Ker sem ljubitelj športa (predvsem hokeja) me zanima kako priti do nekodiranih prenosov oz. javnih in neplačljivih programov Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 15, 2006 18:38 
Vam jaz povem idealno rešitev.

1. Antena je lahko zelo problematična, kajti, če veter močneje zapiha je lahko konec in jovo na novo.

2. Priporočam takole:

A Multifocus antena: (široka antena, premera 85 cm, za 5 satelitov)

- Sateliti: Hellas sat2 (39 vzhodno), Eurobird (28V), Astra (19V), Hotbird(13V), in še eden po želji

-Cena: 30000

B: Še ena navadna, 100 cm velika antena za 1-3 lnb ji

- Za satelit amos (4zahodno), 100 cm zato, ker ima slabši signal, predvsem kanali, ki bodo tvojega kolega, predvidevam, da najbolj zanimali. Zraven lahko da še dva satelita.

- cena 10000 sit


C: Diseq, torej preklopnik, ali pa nasprotno kot razdelilec.

- cena 7000

D:Kakšnih 6 do 8 alps lnbjev

- Cena 2800 za enega, torej zaokroženo 20000

E: DIgitalni sprejemnik, ki si ga sam izberi.

F: Žice in konektorji

- Cena: par sto tolarjev.

TOREJ Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 15, 2006 18:38 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Ruske se pa celo da dobiti. Mislim da je Planeta Sport na HotBirdu nekodirano veliko prenosov iz Rusije. Ostalo pa brez plačila ne bo šlo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Sep 15, 2006 21:59 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Tudi češka liga bi šla saj trenutno če se ne motim Ă

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 119 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 15 6 7 8 912 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited