Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Sr Maj 08, 2024 10:07

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 44 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Sep 12, 2005 23:52 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:06
Prispevkov: 1748
bogi maldivi :D nc jasn ;)

_________________
In and Out


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 14, 2005 21:51 
Pozdrav,

hja-nič konkretnega nisem zvedel tu gor.Občutek sem sicer imel, da vsaj nekdo pozna te zadeve bolj kot tisti ki mi je prodal (ps: od tega namreč živi). Karkorkoli - sploh ne vem ali je to kaznivo ali ne, pa vendar nič ne počnem s to kartico. Imam pa seveda tudi modul (in kartico), pa ne vem kaj bi z njim? Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 14, 2005 22:06 
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 14, 2005 22:29 
Citiram:
Imam pa seveda tudi modul (in kartico), pa ne vem kaj bi z njim?
Hvala za kakršenkoli pameten odgovor.
pameten odgovor :oops: ..... sprogramiraj modul :!: :shock:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Sep 14, 2005 23:30 
@maldivi nihče ti ne bo programiral kartice z katero boš ti posodobil modul, ker je to kaznivo in se teoretično lahko konča z arestom in čuzo.
Je pa res , da sem na bolhi videl oglase v tej smeri in ko sem to hotel prijaviti policiji, sploh niso vedeli zakaj gre. Izgleda da tile dalje od 50 na uro in 50 promilov , niso sposobni videti.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 15, 2005 8:42 
Citiram:
@maldivi nihče ti ne bo programiral kartice z katero boš ti posodobil modul, ker je to kaznivo in se teoretično lahko konča z arestom in čuzo.
Je pa res , da sem na bolhi videl oglase v tej smeri in ko sem to hotel prijaviti policiji, sploh niso vedeli zakaj gre. Izgleda da tile dalje od 50 na uro in 50 promilov , niso sposobni videti.
Gizmo, pa ti si "vun s hudiča:twisted:"... :lol: Pa ne mi rečt, da si res klical na policijo... :roll:


Na vrh
   
OdgovorObjavljeno: Če Sep 15, 2005 13:29 
Pred časom sem nekaj spraševal o SISTEMU CONAX pa ste se podobno delali pametne. Da ne bo pomote O tem sistemu zdaj vem kr precej verjetno celo več kot marsikateri od vas pametnjakovičev. Tukaj vas človek lepo nekaj vpraša vi pa mu pomagate tako da mu svetujete okraske za novoletno jelko. In potem se še sprašujete zakaj vam je crkla revija ter zakaj nihče ne piše po forumih. Ja kakšna vprašanja pa sploh pričakujete? Kako se prižge DVB sprejemnik? In mimogrede GIZMO: Si navaden smrkavec, ki je pred časom spraševal, kako se vrta po nosu, danes pa si glaven zajebant foruma. Ti si prijavil policiji programiranje kartic, sam pa pošiljaš linke od WinPE? A veš, da se WinPE sploh ne sme oglaševati ter uradno niti obstajati, ker vsebuje knjižnice OS. Windows? Da me ne boš prisilil, da te jaz prijavim BSA kakšnega kršenja. Verjami, da oni bodo ukrepali!
Ne se iti poštenjake, ker po duši ste vsi isti lopovi!
Lep pozdrav


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 15, 2005 13:51 
A nismo tale tvoj conax že raščistili takrat, pa te še zmeraj nekaj mori. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 15, 2005 14:09 
Citiram:
Citiram:
@maldivi nihče ti ne bo programiral kartice z katero boš ti posodobil modul, ker je to kaznivo in se teoretično lahko konča z arestom in čuzo.
Je pa res , da sem na bolhi videl oglase v tej smeri in ko sem to hotel prijaviti policiji, sploh niso vedeli zakaj gre. Izgleda da tile dalje od 50 na uro in 50 promilov , niso sposobni videti.
Gizmo, pa ti si "vun s hudiča:twisted:"... :lol: Pa ne mi rečt, da si res klical na policijo... :roll:
Ja res sem klical en TUKAJŠNJI Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Sep 15, 2005 20:34 
Hvala vam za vse odgovore:
1. ...Lahko uporabim kartico kot novoletni okrasek
2. ...Lahko kupim paket programov - novo kartico -sedaj vem da se kupuje kartice in ne kode in ki me stane 50 do 100k letno. (kje, kako, kdo je ponudnik storitev???)
3. ...da Nagra ne pomeni praktično nič posebnega oz. ključ???
4. ...
5. ...
6. Lahko pa sam sebi svetujem: pojdi na kakšen forum v tujini (Nemčija, Anglija,...) pa tam povpraši za kakšen pameten nasvet!
Hvala in lep pozdrav!


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 44 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 5 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 43 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited