Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Maj 09, 2024 9:08

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 19 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Eno vprašanje
OdgovorObjavljeno: Ne Feb 05, 2006 9:53 
Sem šele začetnik, zato me zanima, če mi lahko svetujete kateri receiver naj si nabavim...
Doma imam že anteno priključeno, tako da drugih stvari ne potrebujem, ali pač??

Zanima me pa nakup ali dreamboxa ali pa humaxa...Za receiver bi dal tam od 40k-55k...Prosim za nasvet..


tnx


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Feb 05, 2006 10:35 
za tak denar dobiš rabljenega humaxa 5400 in je dober sprejemnik, še malo dodaš in imaš novega dreama 500, rabljenih pa skoraj ni zasledit....


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Feb 05, 2006 11:08 
kakšna pa je razlika med humax-om in dreamboxom?

Mislim a je samo v ceni ali je tut v čem drugem?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Feb 05, 2006 11:54 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Malo prelistaj forum.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Feb 05, 2006 15:09 
ja sej sm prelistal, sam kaj ku 3/4 izrazov sploh ne razumem...

Pač mislu sm da mi bo kdo kej svetoval, kaj nej nabavim in zakaj....Pa še priporočil koga ki to montira...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Feb 05, 2006 15:24 
ja moras malo povedat kaj bi rad gledal in ce mislis kako kartico za placljive programe nabavit potem ti pa bodo povedali bolj natancno kaj bi ti ustrezalo


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Feb 05, 2006 16:10 
pišeš da anteno imaš torej ne rabiš monterja, ker sprejemnik boš pa ja sam priključil.... če si finančno omejen kot si napisal kupi humaxa 5400 in potencialni prodajalec ti ga bo prodal sprogramiranega tako, da samo priklopiš .... za kaj drugega bo pa treba povečat proračun ali pa vzameš nekaj cenejšega, dobi se že za pol toliko kot imaš v planu porabit...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Feb 05, 2006 16:47 
aha...ja sam jst mam anteno premera cca 50 cm, drugače imam pa doma tut en krožnik premera 120 cm, sam ni priklopljen...Zdej me pa zanima če je velika razlika med tema dvema krožnikoma...In pa še to...niti sanja se mi ne na kateri satelit je usmerjena una antena, zato bi blo dobro če bi prišel do mene kdo ki se spozna na to...

ja katere programe vse se pa da ulovit...Tako s kartico kot tudi brez nje...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Feb 05, 2006 17:36 
tisto ta malo dol in veliko gor, na njej boš lahko imel več lnb(satelitov), da o kvaliteti sprejema ne govorimo.... če ne veš kam je obrnjena :( bo pa ze moral en ki se na to spozna vse skupaj spravit v pogon ... pravi sistem ti bo dal toliko programov, da ne boš vedel kaj bi gledal 3 mestna številka.... spisek (čeprav zame slabo pregleden) imaš na lyngsat.com


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Feb 05, 2006 18:50 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Kaj ga begate z lingijem, tam je tega na milijone. Pojdi na našo spletno stran (www.sibila.si/telstar) in tam poglej v SAT tabelah. Tako ali drugače se da vse kar je tam dobiti, vprašanje je samo potrpljenje in denar ali trud ali vse skupaj.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 19 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 52 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited