Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Maj 23, 2024 9:36

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 12 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: econo CI-24-modul?
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 10, 2006 21:06 
nekaj sem že bral po tem forumu,pa ne najdem konkretne informacije kako bi kot popoln začetnik lahko posodobil sprejemnik.Zanima me namreč kam se kode-datoteke shrani,kako se jih prenese na modul? Mam dragon pa lovi sam še spice platinum;sprejemnik ga vidi kot predator 3.08,če kdo ve kaj to pomen?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Feb 10, 2006 22:57 
v njemu je softwer 308, naloži novega predatorja 330 :D


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: econo CI-24-modul?
OdgovorObjavljeno: So Feb 11, 2006 7:15 
Citiram:
Zanima me namreč kam se kode-datoteke shrani,kako se jih prenese na modul?
a imas tudi kartico za programiranje dragona ?ce nimas potem lahko samo kljuce rocno menjavas .
torej rabis kartico original dragon ali kartico fun 7 ki je ista stvar .in smartmouse programator za kartico. ce pa imas programator cas potem se bolje,saj z njim kar direktno nabijes dragona.
vec pa se tu nesme pisati.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Hvala tico,gerr za te info.
OdgovorObjavljeno: So Feb 11, 2006 9:38 
Zmeraj je bolj zanimivo tisto kar ne vidim.Saj te programe bi rad gledal zgolj v experimentalne namene :? Kdo pa prodaja te CAS vmesnike,pa kok stane?Sem že nekaj iskal pa nimajo v rač. trg..Aja,se mi lahko zgodi,da bi uničil modul,če naredim kako neumnost ob filanju?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Feb 11, 2006 9:43 
seveda ga lahko unicis ce mu das kak pokvarjen soft .zato obstaja program da soft prvo pregledas. lahko ga tudi unicis ce prekines filanje.kdo prodaja v slo. te case nevem. mogoce se ti bo kdo javil.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: CAS 3
OdgovorObjavljeno: So Feb 11, 2006 9:55 
Odsoten
Ponudnik
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:08
Prispevkov: 922
LP

CAS 3 na zalogi

Primož PINOSAT

_________________
Spletna trgovina : http://pinosat.ruf.si

PINOSAT, 041-266-494


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Feb 11, 2006 10:49 
dragona lahko polniš tudi z phoenix programatorjem ali pa kak drug sam da ima 6Mhz oscilator in loader kartico...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Feb 11, 2006 10:52 
Ta cas3 je videt kar vredu,sam mal predrag(90$) :( Sm prej gledal na duolabs-u.Se cas2 tud dobi pa zakaj je slabši?Jaz bom moral še mal počakat s tem prog.,ker tud računalnika ne obvladam-ga mam šele 1 mesc,pa še trdo glavo.Pinosat,so ti cas-i uporabni tudi za PCMCIA kartice za mobitele?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Feb 11, 2006 11:00 
jaz imam cas 2.... pa kupi en phoenix dobiš ga za par jurjev


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Feb 11, 2006 11:10 
tico,kaj pa je ta phoenix prog.? kje dobiš? Pri cas3 kot sem razumel je lahko modul zmeraj v tej napravi in je povezan z resiverjem z rs232. To reč vtikat je res nerodno. Jaz sem do zdaj to prog. pri enmu motažerju,pa bi bil boljši občutek,če bi tud sam kaj znal.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 12 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited