Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Maj 11, 2024 22:06

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Dreambox 500 ali Kaon 570
OdgovorObjavljeno: Če Sep 07, 2006 8:31 
Se opravičujem, ker verjetno boste rekli, da še eden postavlja eno in isto vprašanje.

v roku dveh mesecev ali manj nameravam zamenati svoj stari analogni Pace reciver z novim digitalnim. Tukaj pa se mi odpira kar nekaj vprašanj, zato bi potreboval pomoč.

- Odločam se kaj kupiti Dreambox 500 ali Kaon 570? moj namen gledanja tv je predvsem tvslo, Rai in Mediaset. In to je v glavnem to. Mogoče še Discovery... . Kaj naj za te moje potrebe vzamem. Forumov sem že kar nekaj prebral, tako, da sem še v večji dilemi. Ali pa sploh kaj drugega?
- Od starega sistema imam parabolo 85 cm + motor, kateri počasi kliče po zamenjavi, enojno glavo in kablovje. Trenutno je ostala na Astri. Kakor sem si prebral lahko parabolo obdržim. Kako je z glavami (trenutno imam enojno od starega analognega reciverja - ali jo moram tudi zamenjat in če ali je pametno, da vzamem dvojno?)
- ali je za zgoraj navedeni enoti potrebno nabaviti poseben motor? Ali se ta motor (ki je trenutno v uporabi in se počasi poslavlja) lahko obdrži?

Glede na mojo lokacijo,(okolica Nove Gorice in malo neugodna, ker sem pod hribom in v luknji Italijanske programe vidim še nekako, slovenske pa bolj za silo s klasično anteno, katera je tudi dotrajana) je poleg dig. satelitske še digitalna kabelska s parabolo na strehi, katera pa stane 100.000 sit, kar se mi pa zdi glede na njihovo "prijaznost, ustrežljivost, pripravljenost pomagati - odgovarjanje na vprašanja, servisno službo...." veliko preveč.

Torej, kaj bi se mi splačalo narediti

Toliko za enkrat. Hvala vam za pomoč in nasvet.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited