Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Po Apr 29, 2024 7:13

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 13 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Ă
OdgovorObjavljeno: So Feb 03, 2007 23:16 
Že dolgo časa sledim in študiram SS2, in sem pač gledal kar sem videl. Nekje standardne programe o katerih se govori, nekaj pač zaklenjenih tudi predvsem dveh pluginov, o katerih sem zvedel tukaj in so mi jih vsi priporočali.
No pred dnevi sem pa naletel na en progDVB ki naj bi bil kofiguriran in glej ga zlomka zgodilo se je nekaj neverjetnega. Kar naenkrat vidim programe o katerih se mi prej ni niti sanjalo!! Predvsem na astri. Zakaj mi jih meni pri skeniranju ni zaznalo to me najbolj muči z tem progDVB-jem pa jih normalnoi gledam, kje ta ta skrivnost!! Da se vidi precej drugače rdečih programov je že druga točka o katerih ne vem če lahko govorim. Vidim preko 500-800 če ne precej več programov o katerih prej nisem niti pomislil!

Torej ZAKAJ mi jih pri skeniranju toliko spusti z tem progDVBjem ki je skonfiguriran pa jih lahko normalno gledam?
Sej potem do teh programov jaz sam nikakor ne morem če mi jih sam ne zazna pri skeniranju, pa nisem edini saj imamo štirje kolegi ss2 in vsi smo vedno videli iste programe in vsi sedaj gledamo vse te o katerih pravim?

Mi lahko kdo pove kje je finta?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Feb 03, 2007 23:34 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Katere fajle imaš v mapi Plugins, ali še bolje, kaj se ti izpiše če klikneš na Plugins (v zgornji vrstici ProgDVB-ja).


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Feb 04, 2007 11:58 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 03, 2005 12:36
Prispevkov: 463
morda pa je odgovor v tem čudežnem progu, saj tebi tvoj ni našel vseh frekvenc, kje si ga pa staknu? naprimer plugins for progDVB ima vse kar je aktualnega in se da videt, to pa je trenutno kar precej- TPS, D+; pa Premiere. :wink: morda imaš pa še kak CS pluging not in je mera polna moraš pa malce nadgrajevat ob menjavi softcam-a


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Feb 05, 2007 13:29 
Zakaj pa nebi našel vseh frekvenz? Vedno sem probal z uradne strani pa probal kake kao skrekane pa vedno mi je našlo iste programe.
V tem ProgDVBju je noter vplug in to celo zelo star 1.4.2 ter s2emu 1.27. Noter so pa še ključi..ampak od pluginov je samo tole. Prilagam sliko mape plugin.
Slika[/img]

Jaz sem ponavadi dal noter le vplug in s2emu, ter softc*m-i.

Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Feb 05, 2007 17:28 
In katere naj bi te frekvence bile?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Feb 05, 2007 22:41 
To imava skupaj z Prepucijem zato govorim tudi v njegovem imenu. Za frekvence ne vem točno ampak prej recimo nisem vidu dosti kanalov, recimo Premiere,Discovery,Disney,Mtv-jev,še celo Ang.Eurosport vidim zdaj na Astri kar sem prej ful pogrešal,Animal planet,nat.geo.in še in še.Ne razumem točno v čemu je fora,ker večkrat z enim ProgDVBjem ene kanale vidiš spet z drugim ne.Tudi če sem kdaj pobral kako channel listo z neta sem več vidu kot prej ko sem sam iskal kanale v dvb-ju.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Feb 06, 2007 16:26 
To ni nič novega......Premiere in D+ se že dolgo lahko občasno piratsko gleda,
easy paket,ki "ima" nekaj Mtv programov pa je kar stalno dosegljiv(če še sploh obstaja) :)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Feb 07, 2007 16:25 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 03, 2005 12:36
Prispevkov: 463
...in da se jim spreminjat jezik iz spanščine v angleščino (D+)skoraj vsem programom in v premiere paketu iz nemščine v ang. vsaj nekaterimi


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 08, 2007 11:40 
:D :D :D
Od danes dalje imam tudi jaz skystar2 v računalniku.
Kupil sem jo na bolhi. Deluje. :)
Fant, ki jo je prodal, je zraven priložil še
posnet cd z vem potrebnim. Gonilnik, razni programi
in vtičniki. Zraven pa je dodal tudi internetne naslove.
Na CDju so tudi osnovna navodila, kjer piše, med drugim,
da se tako imenovana aes podatkovna baza menjava vsakih
24ur.
Prepucij, ti praviš da vidiš vse živo. Iz tvoje priložene
slike pa je razvidno, da imaš staro podatkovno bazo za tps kanale.
Ali lahko pošlješ "tvoj" program dvb na moj eMail?
Jaz namreč tps kanalov ne uspem videti. Digital+ pa vidim
šele po zamenjavi softcam.key.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 08, 2007 17:02 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 03, 2005 12:36
Prispevkov: 463
...mimogrede TPS paket je na hotbirdu, D+ pa na astri :wink:, pa dnevno menjajo softcam


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 13 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 45 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited