Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 10:18

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 23 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 08, 2007 20:57 
yoman ne govort, da smo neprijazni... samo pomagat ti hocmo ... u principu mas za updating v vseh primerih enak postopek: rs232 (nulmodem kabel) sprejemnik in computer .... pol pa nucas en program, setingse in to je to .... no ker je pa neomejeno proizvajalcev obstaja se vec programov ... na tem forumu so sami macki, ki obvladajo satelitsko tehniko in vse ki zraven spada..... ce slucajno ne ves napamet problema za konkretno situacijo pa verjemi, da jo znamo poiskat na netu, ali pa na drugih forumih ... kaj ti hocem povedat: ce hoces pomoc moras kot prvo dat tocne podatke kaj bi rad ... no in kaj si ti naredu: 1 .si napisal, da je sprejemnik :
Citiram:
Zdaj imam sprejemnik Enery. Lahko kaj več pomagate. Pojma nimam o tem, je pa reku un ko mi je satelitsko štimal, da je to še lažje kot program z neta povleč.
.... drugic pa:
Citiram:
Kako naj ti ka opišem. Sive brve je, na vrhu in na čelni strani piše enegy, ima rdečo in zeleno lučko, številk ne kaže nič, drugega pa žal ne vem kaj je še važno in niti ne znam povedat, ker ne razumem.
... no pej na google in isci : enkrat je enegy drugic pa enery ..... mal razlike pa je no ... pol smo pa mi neprijazni ....


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 08, 2007 21:22 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Kaj pa piše na ekranu če greš v meni s podatki o sprejemniku (status, sistem ali nekaj podobnega)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Maj 09, 2007 13:53 
Verjetno bo kombinacija Enery in Enegy, torej Energy. :wink:


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 23 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited