Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Pe Apr 19, 2024 2:00

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 19 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: TV sistem
OdgovorObjavljeno: Pe Nov 02, 2007 22:32 
Zdravo.

Sm nov tuki. Pred kratkim smo se z družno peselil z Ljubljane sm v Kočevje, kjer smo kupil hišo. V Ljubljani smo mel kablsko televizijo, tle na tem delu k smo mi pa ni druzga k par slovenskih kanalov pa zagreb, kot sm vidu pr sosedih. Tko da me zanima kako je s to satelitsko. Kire programe dobiš pa cena pa to. Pa kam morš poklicat, da ti pridejo zrihtat. O satelitski ne vem nč razn, da morš met en krožnik na strehi.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 03, 2007 2:46 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Poglej na temle forumu pod Total TV, drugo ti je da gledaš prosto dostopne kanale a tu je sila slaba izbira, saj celo nemški odhajajo med kodirane, o kakih filmih, dokumentarcih, MTV ipd pa lahko samo sanjaš.
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 03, 2007 15:55 
Ne kablov pa lastovke tlele ni.

Zanimal me je kva je ta total tv, pa sm to nekje najdu.

http://www.spenko.tv/totaltv.html

Dobr, sicer so kanali podobni k na kablu, sam ene tut ni. Ni RTV Slovenija, ni zabrega, pa nobenga nemškega kanala, evrosporta dve ... Ampak vsen dobr. Lublano pa zagreb pa zdej že lovimo z uno anteno na strehi k jo je prejšnji lastnik tle pustu.
Sam tale cena je pa mal huda. 168 evrov za en en let, pa še priklop neki stane. :shock: Kva pa tist k si neki omenu un dreambox. Kva je to. A je to kej cenej k tole tle, pa a se dobi tut še kšne druge kanale.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 03, 2007 16:08 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Daj poglej malo naokrog. Imamo tri podforume, ki so namenjeni samo za Total TV. Veliko odgovorov boš našel tam. In pa na http://www.totaltv.tv/
Vzporedno s satelitom W2, kjer oddaja Total TV pa si lahko omisliš še kakšen drug satelit, kjer pa so gor tudi drugi, nekodirani programi, tudi nemški.
Morda se bo videla tudi TV Slovenija. Nekaj se šušlja o tem.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 03, 2007 18:15 
Sm pugledu to, sam tle so mal drgačne cene k na uni strani k sm jo jst najdu. To bi bla kra dobra varjanta, sam zanima me še kako je pol s tem dreamboxom. Mogoče je pa to kšna mal bolša varianta.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 03, 2007 18:32 
Odsoten

Pridružen: Če Jun 28, 2007 17:57
Prispevkov: 2084
V Kočevju si lahko omisliš tudi T2-jevo IPTV, če si dovolj blizu centrale. Si razmišljal o tem?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 03, 2007 19:30 
Citiram:
Morda se bo videla tudi TV Slovenija. Nekaj se šušlja o tem.
Iz tvojih ust v božja ušesa


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 03, 2007 20:27 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
O dreambou se tule ne sme, smo pač v EU, probaj kje drugje.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 03, 2007 22:59 
Citiram:
V Kočevju si lahko omisliš tudi T2-jevo IPTV, če si dovolj blizu centrale. Si razmišljal o tem?
Sm tut to klicu, sam sej veš "To na žalost ni mogoče". Pa brezveze se jebat, sm rajš tle vas prašu kako je s to satelitsko, pa se mi zdi, da bi tit total tv kr šau, sam ni mi jasn zakva mi nč o tem dreamboxu ne morte povedat.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 03, 2007 23:04 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Dreambox je sprejemnik, na katerem laufa Linux, zato imajo tisti, ki znajo ta o.s. precej možnosti se igrati z njim. Da se mu zamenjati softvare in s tem se odpre precej novih možnosti, recimo, da se nelegalno da odpreti kakšen program. To ti je že tudi Tehnicni povedal.

Ă


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 19 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited