Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Pe Apr 19, 2024 21:52

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 28 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 21, 2007 22:14 
Odsoten
Ponudnik
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:08
Prispevkov: 922
Glede na to,da imaš na anteni monoblock,ti ne preostane drugo kot zamenjati le tega s 3 alpsi in preklopnikom. Ă

_________________
Spletna trgovina : http://pinosat.ruf.si

PINOSAT, 041-266-494


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 22, 2007 9:07 
Citiram:
Najbrž zato, ker jih imaš samo toliko naštimanih. Koliko pa je to, nekaj?
Zato, ker je vse kar je pametnega-KODIRANO. Ostanejo pa pol cerkveni kanali, moda, reklame za hotline in seveda ultimativni in nepozabni TV-shop !
Lahko celo streho anten postaviš, pa boš še vedno isto gledal. Trgovci bi ti to seveda z veseljem prodali...sam pa boš od tega le prazno denarnico (ki jo je težje nosit, kot polno :)).

Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 22, 2007 9:21 
Na astri je kar nekaj odkodiranih programov ( solidnih ). Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 22, 2007 15:25 
Halo pinosat!
S katerim Jožetom? Vinarnikom?
Saj sma se menla da boma dala zraven še hotbird, sam ni mi pa omenu nov krožnik! Zdaj mam komplet total tv. Zakaj bi pa bil nov krožnik? Mam pa še en krožnik gor, sam ga ne uporabljam, na tem pa mam hotbir, w2 ter astro, sam mi ni za met dveh resiverjev, pa Jože mi je reku na je premajhen krožnik pa da so NLBji nekvalitetni. Jaz bi ostal pri teh programih ki jih imam sedaj ter še s satelitom hotbird. Preko astre pa hledam okol 30 programov, pa me zanima če jih lahko več.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Nov 25, 2007 14:36 
A mi nebo noben več odgovoril? Zanima me predvsem zakaj lahko preko astre gledasm le okoli 30 programov in ne več? Ker na starem resiverju jih je bilo preko 2000? Pa tudi na w2 jih je bilo prej veliko več.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Nov 25, 2007 14:56 
A si prepričan da je tistih 30 res na astri? Da nimaš nastavitve kaj zjebane.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Nov 25, 2007 15:22 
Citiram:
A mi nebo noben več odgovoril? Zanima me predvsem zakaj lahko preko astre gledasm le okoli 30 programov in ne več? Ker na starem resiverju jih je bilo preko 2000? Pa tudi na w2 jih je bilo prej veliko več.
Kje pa imaš tastar resiver,poveži ga z totalovim pa boš vse tiste programe vidil kot si jih prej.Totalov sprejemnik pa uporabljaj samo za totalov paket.
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Nov 25, 2007 15:33 
kako ga pa povežem? Sam men ni da bi imel dva resiverja. Imam sicer dva krožnika enega za total tv na katerem imam w2 in astra LNBje, na drugem krožniku pa imam w2, astra in hotbird LNBje. Prej sem uprobljal tega s tremi LNBji, zdaj imam pa total in uporabljam samo tega. Bom na totalov krožnik dal še hotbird, ampak nevem zakaj imam v programski shemi le nekaj programov iz astre, ostalih pa ni. Ali si jih lahko kako sam nastavim ali sploh ni možno jih gledat? Imam pa programe kot so rtl 1,2, vox, pro sieben in podobne, torej najbolj aktualne.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Nov 25, 2007 15:51 
Jaz sicer nimam totalovega sprejemnika,ampak vem,da je reklama za omenjeni sprejemnik"Sprejemnik za total tv in za 200 nekodiranih programov"Bolj podrobno ti bodo lahko odgovorili lastniki omenjenih sprejemnikov.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Nov 25, 2007 19:00 
Odsoten
Ponudnik
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:08
Prispevkov: 922
Greš v meni, pod orodja-ključ, napredne nastavitve, prosto dostopni kanali, dodajanje kanalov, nato izbereš satelit in v drugi vrstici željeni transponder ( opis imaš na www.lyngsat.com), potrdiš iskanje v spodnji vrstici in ko programe najde, ti ponudi 2 tabeli. Postaviš se na levo tabelo na vrstico prosto od št.600 naprej ter nato željeni program iz desne tabele preneseš v levo ( s pritiskom na tipko OK ), se postaviš v naslednjo prosto vrstico in tako za vsak program. v spomin jih lahko daš max 200 ( s tem, da jih je cca 40 že po defaultu ).

Primož PINOSAT

_________________
Spletna trgovina : http://pinosat.ruf.si

PINOSAT, 041-266-494


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 28 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited