Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 20, 2024 12:20

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: TV SREDI LJUBLJANE!!
OdgovorObjavljeno: Če Feb 05, 2009 15:24 
Lp.
Živim v študentu (dijaški dom vič) sred ljubljane in me zanima, če lahk dobim tv še na kak drug način kot preko sobne antene?
V sobi imam samo elektriko in internet (žal ni kabla za catv). Krvavca in krima ne vidim direkt, zato verjetno lastovka odpade. Total tv verjetno tudi odpade, ker mi nebi pustili montirat antene zunaj na steno ... na okensko polico pa nevem če bi šla, ker je bolj majhna. A obstaja še kakšna druga brezžična varianta? Imel bi tudi tv preko interneta, ker imam v sobi zelo dobro povezavo (100/100), ampak to imamo preko arnesa. A obstaja kakšna slovenska spletna stran (lahko tudi plačljiva), ki bi streamala tv programe (discovery, national geographic, tv1000....)? Mislil sem tudi sam streamat kakšen program od doma, ampak imam premajhen upload (512kb/s).

Sm sred ljubljane pa nimam neke pametne tv razen preko sobne antence. To nemorš verjet. Civilizacija pa taka. :roll: Pa še to mi počasi ukinjajo programe, zarad prehoda na dvb-t. :(

Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 05, 2009 15:51 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Brezžične variante poleg Lastovke in Total TV-ja žal ni. Kakor mi je znano pa ne obstaja kak pay tv preko interneta. Ă

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 05, 2009 20:05 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Lastovka iz Krvavca gre tudi na odboj iz kake ravne kovinske površine. Sem videl presenetljiv primer, bi rekel, da ni šans, pa je delovalo. Je pa to lahko zelo zamudno delo, namreč najti kak pameten odboj.

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 3 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited