Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 21:41

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 149 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 111 12 13 14 15 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jul 23, 2005 3:30 
Odsoten
F1 Expert

Pridružen: To Jan 27, 2004 19:23
Prispevkov: 250
Po 4 ali 5 mesecih smo vendarle dočakali aktivacijo teleteksta na dig.kab.TV Nova Gorica


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Brezvezna tv deluje
OdgovorObjavljeno: Ne Okt 23, 2005 5:47 
Žio,

zadnje cajte ugotavljam, da ta brezzvezna TV od kabelske v NG boljše deluje. Tudi ko ščije kot iz škafa se ne sesede.

A so kaj popravli tam na Sveti Gori ?


A kdo kej ve ?

LP, Jetam. :D [/img]


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jan 09, 2006 23:11 
Lepo pozdravljeni!

Imam eno vprašanje. Kakošni so pogoji za pridobitev te digitalne kabelske? In kakšni so fizični pogoji za sprejem le tega! (imam neoviran pogled na Sveto goro)

Lp


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 10, 2006 6:53 
Odsoten

Pridružen: To Jun 01, 2004 15:06
Prispevkov: 258
www.kate.si 8)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 10, 2006 16:46 
Kaj pa če nisi iz tistih občin? Pol pa nič al kaj??


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jan 11, 2006 10:10 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
Kaj pa če nisi iz tistih občin? Pol pa nič al kaj??
Točno tako

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jan 30, 2006 17:24 
Zdravo... Moj prvi post tukej.

Zanima me neki glede te kabelske tv ng preko zdraka. Sm doma iz dornberka in bi meu sprejemnik na trstelj (kjer je baje poizkusno oddajnik). En sovaščan že ma to, sam prav da prihaja ob slabem vremenu do velikih motenj. Kdaj ko je vreme zelo slabo pride tko dalč da baje sploh nič ne dela. Se stvar mogoče kaj izboljšuje? Zadnjič sm z njm govoru poleti. :|

Problem je ker morem nekej za očeta dobit vn, sam satelit ne pride v poštev zaradi tujih jezikov (seemore se mi zdi preskromen in predrag), kabla pr nas ni, prav tko pa tudi vdsl ter video preko njega še saj par let ne bo. Prosim pomagite mi malo z tem...

hvala.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Feb 09, 2006 22:13 
Odsoten
F1 Expert

Pridružen: To Jan 27, 2004 19:23
Prispevkov: 250
Citiram:
Zdravo... Moj prvi post tukej.

Zanima me neki glede te kabelske tv ng preko zdraka. Sm doma iz dornberka in bi meu sprejemnik na trstelj (kjer je baje poizkusno oddajnik). En sovaščan že ma to, sam prav da prihaja ob slabem vremenu do velikih motenj. Kdaj ko je vreme zelo slabo pride tko dalč da baje sploh nič ne dela. Se stvar mogoče kaj izboljšuje? Zadnjič sm z njm govoru poleti. :|

Problem je ker morem nekej za očeta dobit vn, sam satelit ne pride v poštev zaradi tujih jezikov (seemore se mi zdi preskromen in predrag), kabla pr nas ni, prav tko pa tudi vdsl ter video preko njega še saj par let ne bo. Prosim pomagite mi malo z tem...

hvala.
Res je da ob slabem vremenu malce slabše dela,prekinja sliko,vendar pri zlo močnem neurju.Pa tud teletext ne deluje še 100%,kot tudi še niso aktivirani še vsi programi.Moti me tud zakaj majo na ljubljanski kabelski dost več programov kot pri naši katv ng.???Izboljšave....hm..neki se maltrajo mislim da jim bo nekoč uspelo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Feb 11, 2006 21:47 
Hvala za odgovor!

Mi lahko na kratko poveš kateri programi iz seznama

http://www.kate.si/kate/digitalnatv.html

ne delajo?

Lp, iztok


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Feb 12, 2006 9:49 
Odsoten
F1 Expert

Pridružen: To Jan 27, 2004 19:23
Prispevkov: 250
Predvsem Nemški kanali še niso aktivirani.kot so npr. VIVA,n-TV.Hayat je dostikrat kodiran,Info kanal še ni aktiviran,Teletekst ne deluje 100%.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 149 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 111 12 13 14 15 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 37 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited