Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 13:03

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 72 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 13 4 5 6 7 8 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Feb 04, 2006 23:56 
Odsoten

Pridružen: Pe Jan 23, 2004 20:34
Prispevkov: 37
Ali je kdo našel nov program Vaš kanal. Bil naj bi v shemi med novimi vendar pri meni ga ni


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Novi sprejemnik za Lastovko
OdgovorObjavljeno: Ne Feb 05, 2006 11:14 
Mogoče kdo ve, kako je z novim sprejemnikom za Lastovko (dvojni sprejemnik s HDD-jem) in kakšna naj bi bila cena :?:

En mesec nazaj sem klical na Lastovko in pravijo da bo...samo kdaj :roll:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Feb 05, 2006 11:53 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Pa saj lahko uporabiš katerikoli sprejemnik, ne ravno njihovega. Pogoj je, da ima vgrajen Conax modul, ali pa možnost vstavitve le tega.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Feb 05, 2006 12:50 
Citiram:
Pa saj lahko uporabiš katerikoli sprejemnik, ne ravno njihovega. Pogoj je, da ima vgrajen Co**x modul, ali pa možnost vstavitve le tega.
To vem, samo verjetno bi me pri njih prišel po nižji ceni. Oni le nabavljajo velike količine. Spraševal sem že po takšnih sprejemnikih AMF v Medvodah, pa je tip rekel, da jih ne prodaja, ker ni ravno nekega zanimanja za njih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Feb 05, 2006 16:42 
Citiram:
Ali je kdo našel nov program Vaš kanal. Bil naj bi v shemi med novimi vendar pri meni ga ni
Tudi jaz ga ne dobim. Verjetno kasneje. Sicer pa mislim, da je to še eden od nepotrebnih / brezveznih lokalnih kanalov. Ga čisto nič ne pogrešam.

Za tiste, ki imajo Kaon sprejemnik; nahajal naj se bi na kanalu 28, takoj za Deželno TV.


Zadnjič spremenil Andy_, dne Ne Feb 05, 2006 16:45, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Feb 05, 2006 16:43 
Citiram:
En majčken update-ič na temo Lastovke: Program Adventure one (A1), ki se nahaja v razširjenem paketu, je odklenjen. Sprejem je trenutno možen celo brez kartice.
Nič več :roll:

Sicer pa se trenutno TV SLO1 kar krepko zatika.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Mar 25, 2006 14:16 
5 novih TV kanalov na Lastovki: France 2, God TV, CCTV, Vox in Deutsche Welle!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Mar 25, 2006 22:11 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Za vse tiste, ki ne uporabljate original sprejemnika temveč nekaj, kar se slabo prilagaja na SR. Slednji namreč ni 28100 (kot pri ostalih), temveč 27000, frekvenca pa 12139.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Mar 27, 2006 23:12 
Odsoten

Pridružen: Po Jan 19, 2004 18:17
Prispevkov: 408
Oddajnik Krvavec dobro vidim. Zanima me, kako bi lahko dobil programe - kar je odklenjenih s sprejemnikom dreambox500s, Imam motor in switch+1 anteno 60cm, usmeril sem jo proti Krvavcu. vendar ne dobim nič. Ali mora biti nastavitev antene zelo natančna. Kako se nastavi dreamboxa, da imaš istočasno switch in še eno anteno z motorjem. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Mar 27, 2006 23:28 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Najprej samo ta malo anteno priključi, pocentraj pa spodnji rob krožnika, zgornji rob vhoda v LNB in oddajnik, potem pa počasi nižaj (nagibaj anteno proti tlom) in glej kdaj dobiš signal. Vpliva vsak cm nižanja LNB-ja.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 72 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 13 4 5 6 7 8 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited