Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 9:05

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 16 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: lastovka in dreambox
OdgovorObjavljeno: Po Apr 02, 2007 13:08 
ali se da lastovka montirat preko dreamboxa? :?:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Apr 02, 2007 13:45 
Da.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Apr 12, 2007 22:20 
Dela odlicno, samo:

- ce iz kakega razloga uporabljas camd3, bos moral, kadar zamenjajo kljuc (na, recimo, tri mesece), malo preklopiti na kak drug emu, toliko, da pobere novi kljuc. nic hudega.

- poleti imajo narobe nastavljeno uro in tako bo, pravijo, ostalo; to te zadeva samo, ce bos poleg Lastovke gledal se kak satelit, sicer se samo prestavis v njihovo casovno cono, pa je.

- precej kanalov ima EPG, ki obcasno celo deluje (je pa vcasih delal boljse; pripravljam boljso alternativo)

- pozabi, da bi kdaj klical njihovo pomoc, razen ce se ze dolgo nisi nakrohotal. Ko sem imel zadnjic probleme, so me prepricevali, naj dreamboxa povrnem na "tovarniske nastavitve". ko sem jim rekel, da si tega ne predstavljam najbolj (si ze kdaj povrnil svoj racunalnik na tovarniske nastavitve? :), so mi ponudili, da mi to pride narediti njihov monter. Ce kaj ne bo slo, si prepuscen sebi, saj ubogi studentki, ki delajo na podpori, poznajo samo "ugasni in prizgi", sicer "izkljuci in vkljuci", sicer "povrni tovarniske nastavitve", sicer "posljemo nekoga". Podn.

Sicer pa sem zelo zadovoljen, da sem nehal s svercanjem okrog in mirno gledam, kar hocem, ne da bi moral za to poceti stvari, o katerih se na tem forumu niti govoriti ne sme. :)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Apr 13, 2007 12:06 
Emu je dovolj samo resetirati, če zamenjajo ključ. Lahko narediš tudi preko telneta.

Kaj si mislil, da ti bo en študent "porihtal" dreambox :) Še tisti, ki smo se ukvarjali uglavnem samo z njim so rabili dosti dolgo časa. Še po vseh teh letih kdaj kaj novega izvem, itak, kako pa ne :)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 14, 2007 9:55 
Citiram:
(si ze kdaj povrnil svoj racunalnik na tovarniske nastavitve? :)
Pri biosu od matične plošče je to nekaj povsem običajnega. Ali ne?
Citiram:
Emu je dovolj samo resetirati, če zamenjajo ključ. Lahko narediš tudi preko telneta.

Kaj si mislil, da ti bo en študent "porihtal" dreambox :) Še tisti, ki smo se ukvarjali uglavnem samo z njim so rabili dosti dolgo časa. Še po vseh teh letih kdaj kaj novega izvem, itak, kako pa ne :)
Kako pa se da zmeniti za inštrukcije nevednim začetnikom?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Apr 14, 2007 13:00 
Citiram:
Emu je dovolj samo resetirati, če zamenjajo ključ.
Meni pri camd3 to ne zaleze. Moram najprej na newcamd, potem pa lahko grem nazaj na camd3. (Ne sprasuj, zakaj uporabljam ravno tadva, ker ti ne bom znal odgovoriti; mislim, da ima ta izbira nekaj opraviti z lenobo in nenaklonjenostjo spreminjanju stvari, ki delujejo. :) )
Citiram:
Janezd je napisal/a:
(si ze kdaj povrnil svoj racunalnik na tovarniske nastavitve? :)

Pri biosu od matične plošče je to nekaj povsem običajnega. Ali ne?
Je, ampak pri dreamboxu se bojim, da bi imel student na Lastovki probleme s tem, da bi mi pojasnil, kaj tocno misli s tovarniskimi nastavitvami. Naj ponovno namestim originalni firmware ali samo resetiram trenutnega? Po analogiji s PCjem slednje ne bi bilo ekvivalentno resetiranju BIOSa, temvec skoraj bolj formatiranju diska. Si predstavljas, da ti crkne racunalnik, poklices na servis in ti predlagajo, da formatiraj disk, potem pa jih poklici in povej, ali je pomagalo. :)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 14, 2010 23:13 
Odsoten

Pridružen: So Feb 07, 2004 18:19
Prispevkov: 99
Da malo ubodim temo... dobro leto koristim dreambox za gledanje Lastovke, dela brez problemov... nastane le ko hočeš gledat kanale za odrasle... nikakor mi ne uspe odklenit omenjenih programov, imam pa kartico in razširjen paket... s katerim Emu gledate Lastovko in ali vam uspe odklenit omenjene programe? 8)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 14, 2010 23:15 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
V original sprejemniku ti jih pa odpre?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 14, 2010 23:17 
Odsoten

Pridružen: So Feb 07, 2004 18:19
Prispevkov: 99
Niti nimam originalnega sprejemnika... sam sm si zrihtou krožnik, ga obrnu prot krvavcu, težiu ceu mesec naj mi pošlejo kartico brez njihovega sprejemnika in potem so me le uslišal...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jan 14, 2010 23:33 
Jaz že vsaj eno leto uporabljam samo še newcamd (6.10b, gotovo obstajajo novejši, ampak ne spreminjam stvari, ki delajo). Imam razširjeni paket in newcamd mi odpre vse.

Ă


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 16 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited