Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 12:59

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 107 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 17 8 9 10 11 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Jun 02, 2010 22:54 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jun 04, 2010 21:24 
Danes kot je bilo dogovorjeno je prišel in zrihtal oba TVja, dobil sem pa samo 1sprejemnik, ker je pošla kao zaloga in izmeril je 69db, a je to vredu, ker mi je nekaj prejle kockalo VH1, MEZZO in Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jun 05, 2010 0:45 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Za TV je 69dB vrh glave in kocke so lahko kvečjemu zaradi premalo signala na anteni ali česa drugega.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jun 07, 2010 23:38 
Danes je bila nevihta in je res možno deževalo, programi so delovali nekaj časa kljub zelo močnem deževju, čez nekaj časa pa ni bilo signala a je kmalu spet prišel, ker se je malo umirilo močno deževje,tako da če bo tako bo kar vredu, saj ni velikorat tako močnega deževja :).

Škoda edino, da od samega začetka delovanje kolikor sem seznanjen hočejo zamenjat STB-je in do danes niso in zato, sem dobil samo en sprejemnik namesto dva in le-ta je nadomesni tako, da mi doma ne bodo dali polovico za priključnino, ker so brez TVJa ahja in ne ariu niso odgovorili kdaj dobijo STBje in če bodo lakho poslali po pošti niso nič napisali, ker MB le nimam tako blizu.

Tole je njihov odgovor:
"Pozdravljeni!

Sprejemnik, ki ste ga dobili je nadomesten, ker nam je žal zaradi večjega povpraševanja pošla zaloga naših sprejemnikov. To je tudi razlog, da dajemo vsem naročnikom samo en sprejemnik.
Ko bo prispela pošiljka, Vas bomo obvestili in se dogovorili za menjavo in dodatni sprejemnik.

Dodatni sprejemnik se začne obračunavati z dnem, ko ga prejmete.

Erotičnih programov pa žal na nadomestnih sprejemnikih ni mogoče odkleniti.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav!"


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Okt 31, 2010 21:48 
A pozna kdo tip kodiranja/inkripcije pri ARIO?
Ker ta njihov škat modul ne dela z SONY televizorji.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Nov 15, 2010 18:40 
[quote="Matjaž"]Sam sicer Aria ne poznam, sem pa imel z nekim kupcem ravno pred dnevi kar nekaj debate okrog tega. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Nov 15, 2010 23:08 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
če je med zadnjim Ario in prvim DVB-T signalom vsaj 2 kanala razmaka, se da vse gledat, pri enem kanalu pavze je pa treba narest res dobro kretnico. Kje je meja je pa čisto poljubno, le nekdo se mora pač lotiti izdelave ali pregalsitve obstoječega filtra, slednje je razmeroma enostavno, samo instrument moraš imeti.

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Nov 16, 2010 7:25 
Citiram:
če je med zadnjim Ario in prvim DVB-T signalom vsaj 2 kanala razmaka, se da vse gledat, pri enem kanalu pavze je pa treba narest res dobro kretnico. Kje je meja je pa čisto poljubno, le nekdo se mora pač lotiti izdelave ali pregalsitve obstoječega filtra, slednje je razmeroma enostavno, samo instrument moraš imeti.
Se javi kdo??


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 17, 2010 13:08 
Odsoten

Pridružen: To Nov 10, 2009 8:45
Prispevkov: 360
Kraj: Kranj
Ă

_________________
Urh


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 17, 2010 15:49 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Takšno kretnico ti bodo naredili tudi v podjetju Inglar iz Gornje Ragdone in jo poslali po pošti domov.

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 107 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 17 8 9 10 11 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited