Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 14:33

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 13 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Lastovka Trojček?
OdgovorObjavljeno: Sr Mar 11, 2009 12:08 
Zanima me,če je kakšna informacija o tem,da bi UPC širil Lastovka Trojček tudi na druge oddajnike kot so Moravče,Krvavec?Sedaj spremljam Lastovko Tv iz oddajnika Moravče od katerega sem oddaljen približno 15 km in mi deluje odlično,čeprav vidim tudi direkno na Krim a je od mene oddaljen približno 30 km,tako da verjetno ni možnosti,da bi lahko sprejemal trojčka.Sem iz okolice Kamnika.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Mar 11, 2009 15:46 
Odsoten

Pridružen: Če Jun 28, 2007 17:57
Prispevkov: 2084
Zazdaj ni informacij o širjenju trojčka na druge oddajnike. Tistim, ki so oddaljeni več kot 20km od Krima, ne dajejo možnosti naročila, četudi bi mogoče delalo z dovolj veliko anteno.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Mar 25, 2009 14:15 
Zdravo

Kar se tiče razdalje je v centru antene tud možno kakšen kilometer dlje.Jaz osebno sem odaljen okrog 25 km (100cm krožnik ter 100m 5db kabla)in mi zadeva špila ok.V glavnem pa se prvo naredi meritev in če je ok ne vidim razloga zakej ne bi zmontiirali antene kakšen kilometer dlje.(je pa antena 100 cm).Mene bolj zanima če so kakšne pripombe glede montaž oz. delovanje interneta ter telefonije.

lp Bojan


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Mar 28, 2009 23:01 
bflere: Mene pa zanima, s ti dobivaš signal TV Lastovka iz Krvavca ali Krima?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Mar 29, 2009 0:37 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Na Krvavcu ni interneta in telefonije, samo na Krimu.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Mar 29, 2009 14:02 
bflere: ker je še malo priklopov na Krimu (ti pa prejemaš signal iz Krima), me zanima, kako je s kakovostjo slike in zvoka?

Ker sem tudi sam oddaljen cca.25 km. Bi pa vzel trojček, zato tudi glede internet, bi bila vsaka vaša izkušnja in mnenje dobrodošla.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Mar 29, 2009 18:29 
Danes sem imel cca 5 minut(ful padal dež) kockanje slike na določenih kanalih.Net pa je delal bp.Problem se bo pa pojavljal verjetno ob poletnih nevihtah(kakšen kratek izpad)kar se tiče kakovosti slike ter zvoka je ok.
Razen nekaj programov(so že iz satelita zanič).Iz katerega konca pa si Marc 37.

lp Bojan


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Mar 29, 2009 19:02 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Jaz sem na 38km in pri 80cm anteni pri normalnem dežju in je pri mokrem LNB-ju signal na meji. Torej je moralo kar krepko liti.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Mar 31, 2009 7:20 
Sem iz okolice Grosup.

Sicer razmišljam tudi o Total TV, ampak bo verjetno Lastovka Trojček prevladal, predvsem zaradi interneta.

Je pa cena priklopa 190€ previsoka.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Mar 31, 2009 17:39 
Marc 37 če te zanima mi pošlji naslov na pm.Glede cene pa tu ne bom razlagal zakaj je 190 eur.


lp Bojan


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 13 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 40 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited