Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 14:20

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 77 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 14 5 6 7 8 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 30, 2006 7:16 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Je komu res jasno kaj pomeni to glede zaščitenih vsebin. Enkrat sem to že vedel, obstajata pa 2 možnosti: da so podatki na HDMI nekako zakodirani, ali pa da se vsebine sploh ne bodo predvajale, če ne bodo "avtorizirane". Slednje je mal mimo in ne potrebuješ HDMI, da player ne bi deloval, prvo pa še bolj, ker kdo pa bo delal HDMI v MPEG2 ali MPEG4 konvertor. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 30, 2006 8:29 
Kdor pozna Nemce ve,da jim 800EUR ni ravno šala,četudi jih imajo!
Ampak med njimi so res taki,za katere ne obstaja nič drugega kot DB.
Nekateri imajo doma celo polno kolekcijo,od DB500 do 7025.
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 30, 2006 9:11 
Tamle par postov nazaj ne vem če sem se čisto prav izrazil, za "HD Redy" je potreben HDMI ali DVI vhod, ki v obeh primerih podpira HDCP zaščito. Torej zaščita je obvezna. In zadeva mora imeti vsaj 720 vrstic.
Kolikor sem jaz razumel princip te zašćite se presneti plošček (neoriginalen) na takem hardweru ne bo pravilno prikazoval, popačena slika.. Naslednji Winsi, Vista, naj bi imeli tudi podporo za to zaščito vendar pa je tam problem drugačen, ker imamo puno motitorjev z DVI (brez DHCP) in VGA vhodi, tudi grafične kartice se požvižgajo na te zaščite. Predvidevam da bo na PCjih stvar le mogoče gledati. Vista pa obljublja neko popačeno sliko v takem primeru. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 30, 2006 9:44 
Odsoten
Ponudnik
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:08
Prispevkov: 922
@Mirko


Zgleda, da si malo slabše prebral moj prvi post v tej temi. Sam imam namreč Humax 2000 CI, razlika je le v tem, da ta nima Nagra vgrajenega modula, vendar trgovci, ki delajo po zakonu, ti v Nemčiji kot Slovencu ne smejo prodati 1000 CI modela, ki je avtoriziran za Premiere in naprodaj v povezavi. Druge razlike ni. Zato jaz, ki kupujem uradno s papirji, nisem mogel kupiti 1000 , ampak le 2000, ki je dražji.

Primož PINOSAT

_________________
Spletna trgovina : http://pinosat.ruf.si

PINOSAT, 041-266-494


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Maj 30, 2006 9:53 
Sem tako mislil,da boš ti pojasnil!Na internetni strani stvar ni bila takoj
razvidna!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Mar 12, 2007 18:56 
Sem bolj nov v teh zadevah, prebral sem to temo, ampak vseeno bom povprasal. Doma imamo to Sony Bravio in zdaj smo se odlocil, da je treba nabavit en receiver s podporo HD signala. Tu se zdej skriva moje vprasanje. Kaksen receiver je pametno kupiti? - cena naj ne bo pretirana (to ne pomeni cenene robe) :)

Glede samega paketa programov. V mislih sem imel Premierov HD paket. Mogoce kaksen nasvet glede tega?

LP


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Mar 12, 2007 19:37 
V Premiere HD paketu imaš samo dva kanala.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Mar 12, 2007 19:38 
Kateri HD paket priporacas potem ti priporocas?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Mar 12, 2007 19:55 
če ga kje dobiš, vsekakor (po številu kanalov) Sky HD UK.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Mar 12, 2007 21:17 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Premiere HD zna bit kul, samo opozarjam te, da so Nemci zeloooo tečni in v Slovenijo ne pošljejo kartice, tudi če jo plačaš. In če jo slučajno dobiš, je nikakor ne poskušaj sam aktivirati. Namesto tebe naj jo vzame kak Nemec. Nikakor ne smejo pri Premiere izvedeti, da je kartica izven Nemčije.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 77 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 14 5 6 7 8 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited