Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 12:02

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 16 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: IPBox 9000HD
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 05, 2008 18:42 
A ima kdo mogoče IPBOxa 9000HD pa kako je zadovoljen z njim?
http://www.elsat.si/spletna-trgovina/pr ... stseller=Y
http://www.youtube.com/watch?v=Xp_lsqKAK4c


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Nov 05, 2008 18:58 
Odsoten
Ponudnik
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:08
Prispevkov: 922
LP

Jaz sem jih prodal kar nekaj in so vsi zadovoljni z njimi. Seveda ga kupujejo tisti, ki vedo, kaj z n jim početi, to seveda ni klasični sprejemnik. Ă

_________________
Spletna trgovina : http://pinosat.ruf.si

PINOSAT, 041-266-494


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 06, 2008 12:30 
In kaj se z njim da početi tako posebnega? A lahko prek njega dostopaš na oddaljen vir v omrežju (disk računalnika) pa zaženeš prek njega nek film v h264?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 06, 2008 14:48 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Preko nfs sigurno.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 06, 2008 17:05 
Kaj je to nfs in kako deluje zadeva, je slika tekoča in kakovostna kot, da bi direkt z računalnika predvajal na tv? Sam kaj se zgodi če zalaufaš en h264, ki je v 1080p?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 06, 2008 20:36 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Najprej, da ne bom rekel kakšne neumnosti, Ip boxa ne poznam, tako da je vse skupaj moje sklepanje in nekakšne vzporednice z Dreamboxom.
Ali zadeva ima priključek za enternet? Ima. Podpira mpeg4? Ga. Gor laufa Linux? Ja. Kako se Linux mašino poveže z Windows računalnikom? NFS je ena od možnosti. Od tu naprej pa moje predvidevanje, da vse omenjeno tudi skupaj in hkrati deluje.
Na mojih Dreamboxih mpeg4 ne deluje, zato pa na novejših in ker moj preko NFS predvaja mpeg2 filme, bi novejši modeli in pa IP Box morali tudi predvajati mpeg4 filme. HDTV tu ne bi smela biti ovira.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Nov 07, 2008 11:45 
Odsoten

Pridružen: To Jan 20, 2004 14:09
Prispevkov: 385
No ja jaz bi pa preferial AzBox HD Elite, kjer naj bi to delalo out of škatla.
Ker nameravam to tudi nabavit bom še poročal okoli Novega leta dan, če bo višja sila (beri žena) dala svoj blagoslov in ne bo kakšne lune tam okoli. :D :D :D


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Nov 07, 2008 21:18 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Za tiste, ki se ne spoznajo na to in imajo ADSL, obstaja varianta, ko ti sprejemnik nastavlja nekdo na daljavo. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Nov 30, 2008 16:42 
Sam imam že par let Linux sprejemnik te firme, ki proizvaja tudi pod nazivom Relook.Dela mi vseskozi povsem BP in sem že svoje čase pisal, da je enostavnejši od Dreamboxa.So pa tudi možnosti skromnejše in ga že zelo dolgo neuspešno prodajam(kot nekdo drug tule vrhunskega Kaona... :wink: )-in ko bi ga lahko, sem bil odsoten!
Ravnokar pa si umišljam nov HD sprejemnik s PVR funkcijo in sem AB-Com IPBOX 900HD vzel v najožji izbor(poleg Vantage VT7000 in Octagon HD SF-918).Za IPBOX se piše, da je daleč bolj dodelan in stabilnejši od DB800(tudi lepše in uglednejše deluje), možnosti pa so sila podobne.
Bom sporočil, kako bo vse skupaj izgledalo!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Dec 01, 2008 17:11 
Citiram:
Sam imam že par let Linux sprejemnik te firme, ki proizvaja tudi pod nazivom Relook.
A tudi IPBOX proizvaja pod imenom relook al kaj? ker drugaće bodo novi azboxi HD tudi pod imenom relook za nekatera tržišča. Azbox HD Elite bo mel ime Relook 500, Azbox HD Premium pa Relook 5000. http://i190.photobucket.com/albums/z56/vid36/Relook.jpg


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 16 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited