Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 11:36

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Azbox HD
OdgovorObjavljeno: Ne Nov 09, 2008 23:45 
Naj odprem temo še za ta SAT receiver, ki naj bi se začel prodajat še v novembru. Cena za Elite verzijo bo najbrž 260€ za Premium 299€. Zadeva bo pravi multimedijski center, ki bo zmožen gladko predvajat celo 1080p filme prek mreže. A je kateri prodajalec tukaj gor, ki jih bo mel?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Nov 10, 2008 8:05 
Odsoten
Ponudnik
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:08
Prispevkov: 922
Jaz jih bom imel, ker že imam par interesentov, čakam le še odgovor iz Portugalske. Ă

_________________
Spletna trgovina : http://pinosat.ruf.si

PINOSAT, 041-266-494


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Nov 10, 2008 11:05 
Mogoče so se pa tako osredotočili na samo izpopolnjevanje AZboxa HD, da jim ni preostalo nič časa za urejat spletno stran - pomanjkanje kadra. A to je potem portugalska firma? A ima kdo izkušnje z njihovimi prejšnjimi sat receiverji?

Prilagam link, do poročila testa AZBOXa HD Premium & Elite, ki ga je napisal prodajalec, ki je dobil zadevo v test. Po tem kar piše je naravnost navdušen.

http://www.novisf.com/wbb3/index.php?pa ... 6&pageNo=1

lp

ps. Primož obvesti nas ko dobiš prvo pošiljko.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 15, 2008 9:46 
Sporočil bi rad vsem da so se napovedane cene za Azbox HD dvignile pa spet (beri že v neštetokrat) se je prestavil datum izida z 17.11 na 29.11.

AZbox HD Elite 259€ ----> 289€
AZbox HD Premium 299€ ----> 365€

Po mojem mnenju ni to nič drugega kot manipulacija z nami - kupci. S spletno trgovino bosnasat.com so se po mojem mnenju dogovorili, da jih dajo tam kot možnost naročila (to je bila edina spletna stran) z določeno ceno in nato so spremljali povpraševanje pa tudi popularnost in pričakovanja po forumih. Ko so videli, da se mu obeta huda prodaja so dvignili cene, predvsem Premium modelu za katerega je bilo največ povpraševanja (beri top 5 naročil na bosnasat.com). Dvig cene se mi ne zdi pošten predvsem do tistih, ki so zadevo na omenjeni strani že naročili. Pa tudi vnovična prestavitev datuma izzida je zelo neresna.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Nov 15, 2008 10:34 
Kot dream 8000. Vi samo čakajte in uživajte.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Dec 18, 2008 20:56 
Videl sem že slike pakiranih AZBOXov tako, da so tik pred tem da pridejo na prodajne police. Bodo malenkost drugačne oblike od dosedaj predvidene. Predvsem Elite je sedaj lepši saj je cel črn, predvideno je bilo da bi bil pol siv pol črn. Predstavniki podjetja pravijo da bo Elite videl prodajne police še v letu 2008, Premium pa sredi Januarja 2009 oz. najkasneje konec. Razlika med njima bo le v tem, da bo v Premium model mogoče ugraditi trdi disk ter, da bo mel WiFi. Cene zaenkrat niso še točno znane. Premium naj bi bil 70-80€ dražji od Elite. Kmalu pa pričakujemo na trgu še en zanimiv HD sprejemnik in sicer OCTAGON SF 918 HD PVR.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Dec 19, 2008 19:40 
Odsoten

Pridružen: Sr Apr 14, 2004 22:03
Prispevkov: 161
Toplo priporočam vsem ki želijo kupit Azbox HD, da prej globoko 2x premislijo. Zakaj?? Ker je njihov servis en izmed najslabših v Evropi. Kot primer vam povem, da jaz čakam na en njihov sprejemnik da pride iz servisa Opensat, t.j uradne servisne službe že od poletja.
Jaz sicer ne bom umrl zaradi enega sprejemnika, ampak samo vas želim upozorit na njihovo skrajno neodgovornost in nedoslednost.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Dec 23, 2008 22:51 
Kje se pa ta njihov uradni servis nahaja? A si jim kaj težil? Ja tale Azbox HD Elite, ki ga prvi, ki so ga naročili že dobivajo je nadvse mikaven. 289€ za satelitski sprejemnik s sigma procesorjem, enakim kot jih imajo razni popcorni, wd tv in podobne "škatlice", ki so optimizirane za 1080p in ki zmorejo gladko predvajat celo neripane bluray filme , ki na trenutke dosegajo 45mbps. Je pa res, da take hitrosti prek mreže ne gredo zato je edina možnost da prek usbja gledaš zadeve.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Dec 27, 2008 18:41 
Odsoten

Pridružen: Če Jul 17, 2008 11:20
Prispevkov: 470
To potem pomeni, da se lahko ta sprejemnik uporablja tako za gledanje raznoraznih filmov (tudi HD) kot tudi za sprejem sat programov?
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jan 05, 2009 21:21 
[quote="OldSkul"]To potem pomeni, da se lahko ta sprejemnik uporablja tako za gledanje raznoraznih filmov (tudi HD) kot tudi za sprejem sat programov?
Ă


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited