Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 13:55

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 18, 2010 9:30 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
[quote="anderssen"]Kursadžije? se strinjam, to je največji primitivni gnoj. Ă

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 18, 2010 14:43 
Odsoten

Pridružen: Če Jun 28, 2007 17:57
Prispevkov: 2084
Citiram:
Žaljenje koga, podalpskih nacionalistov.

Stvar je čisto OK, človek se nasmeje, pa še nekaj resnice je v povedanem, več kot marsikje. Sicer pa vsi vsedržavni programi ne premorejo pol toliko humorja izvzemši parlamentarni program, prenosi preiskovalnih komisij so prava sprostitev in trening smejalnih mišic, KursaĂ°ije so za njih amaterji.
Ja no, če so ti fore v slogu "jebal sem ti mater" smešne, prav. Meni se zdijo prizadete. Pa tole tvoje paranoično videnje nacionalizma povsod, kjer komu ni všeč primitivno balkansko sranje.

_________________
The planet is fine. The PEOPLE are fucked. Ne tm****izmu!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 18, 2010 14:52 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Sem pač mislil, da gre za pripombe v stilu tistih Slovenceljnov, ki so protestirali zaradi "izvenšolskega" pouka srbščine v organizaciji "srbske manjšine" v eni od naših šol.

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 18, 2010 16:16 
Hja nekateri bi radi imeli Hitlerjev sistem po katerem bi se kaznoval vsak poskus balkanskega humorja in poslušanje balkanske glasbe ter gledanje jugo filmov.Pač ne gledamo vsi DAS IST OBERKRAIN GOLICA TV.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 18, 2010 16:25 
Mimogrede glede na to kakšni časi so prišli si pomoje Slovenci zaslužimo kakšno zabavo in v tem primeru balkanski humor zmaga psovanje ti pa itak da samozavest.A smo mi kaj bolj kultirni k smo v p...... EU?Jaz mislim da ne.A je beseda kilo dreka bolj kulturna beseda?Kaj pa norčevanje iz prizadetih v stilu Joc in Joc?Tega v kursadžijah ne vidiš.Že naši starši so se zabavali ob gledanju Gruntovčanov,Neše malo misto,KamionĂ°ije ter Velemisto(kot nekakšni jugoslovanski Alo Alo).


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 18, 2010 18:55 
Odsoten

Pridružen: Sr Jul 27, 2005 13:36
Prispevkov: 589
Citiram:
Sem pač mislil, da gre za pripombe v stilu tistih Slovenceljnov, ki so protestirali zaradi "izvenšolskega" pouka srbščine v organizaciji "srbske manjšine" v eni od naših šol.

Nisem prav nič omenjal ne srbščine, še manj slovenščine.
Tudi uporabe Slovarja lepega srbskega izražanja nisem imel v mislih, ker je za Srbe že to normalno.

Problem je direktno žaljenje nekega drugega naroda.
Slučajno v tem žaljenju izstopa srbski nacionalizem. Nekomu je smešno, če vse šiptarje nekam pošlje, pa da jim zmeče betonske plošče na glavo itd. Ali pa žaljenje Hrvatov.

Štosi na račun nas so v tem primeru čisto nedožni.

Recimo v nekem primeru Jelinčiča spravljajo pred sodišče, ker je povedal nekaj resnic Ciganom. V tej oddaji uporabljajo takšne žaljivke na račun njih., da se zdijo Jelinčičeve resnice prav smešno nedolžne. Pa ga ne branim.


Nekateri večni jugonostalgiki/rdečesučniki tega pač ne vidite.

_________________
Sony Bravia 46W3000, Philips DVP720SA/02, Sony QS780, WD TV Live, ZX Spectrum
-----------------------------------------
Najbolj uĹľivam ob televizijskem programu, ko zmanjka elektrike. Program se popravi 1000%.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 18, 2010 19:39 
a mi smo pa nadkulturen narod kjer se v naši zgodovini al kaj,ja saj res slovenci svojim otrokom ne bi rekli niti žal besedice pa nikoli ne bi noben čisti slovenc umoril družinskega člana pa tud samomorilski narod nismo tako kot oni cigani iz dol fuj jih bod ane?[/quote]


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Nov 18, 2010 22:42 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
@anderssen Odvisno kako gledaš oziroma sprejemaš te res oštre štose. Po moje gre za neke vrste črni humor, ki ga tudi ne prenesejo vsi, zato bi rekel, da naj ga pač ne gledajo. Sem pa vsekakor za, da se predvaja veliko več humorja na račun nas, ampak tega v večini nismo sposobni sprejeti.

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Nov 19, 2010 0:16 
Odsoten

Pridružen: Če Jun 28, 2007 17:57
Prispevkov: 2084
A daj no. Gre za najcenejši straniščni humor, stokrat slabši od Našega malega mista (če ga že omenjaš, tomii83). Kdor med tema dvema ne vidi velike kakovostne razlike, mu ni pomoči.

_________________
The planet is fine. The PEOPLE are fucked. Ne tm****izmu!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Nov 19, 2010 2:21 
Odsoten

Pridružen: Sr Jul 27, 2005 13:36
Prispevkov: 589
Jest sem vedno za humor. Vendar naj bo ta izviren, ne pa nastal na osnovi nekega sovraštva.
Dosti gledam nemške/angleške postaje in nikoli ne najdem, da bi se kdo obkladal s takimi primitivnimi. Kakšen bi bil pa angleški humor?

Je pa čisto jasno, da Slovenci, kot narod ne moremo narediti takšnega bolanega humorja, ker smo po eni strani malo severnjaško zadrti, po drugi strani pa tudi ne vidim nobenega pravega igralca, ki bi dal toliko malo nase, da bi se spustil v takšno smešenje samega sebe.
Že v samih kursadžijah se lepo vidi, da se lahko med seboj bolano obkladajo samo nativ-balkanci.

Pri Srbih in Bosancih je normalno, da so se sposobni smešit same sebe. Oni imajo to že v krvi. Ă

_________________
Sony Bravia 46W3000, Philips DVP720SA/02, Sony QS780, WD TV Live, ZX Spectrum
-----------------------------------------
Najbolj uĹľivam ob televizijskem programu, ko zmanjka elektrike. Program se popravi 1000%.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited