Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Maj 23, 2024 11:28

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 410 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 541 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jun 08, 2007 20:25 
Odsoten

Pridružen: To Jun 14, 2005 11:14
Prispevkov: 146
Sprejemnik za total tv je na drugi sliki na tej povezavi :
http://slo.satelitv.net/jumpto.asp?ref= ... 54&id=2130


Torej tisti, ki bodo na novo naročili si boste izbirali pakete...

Več paketov je v igri in sicer osnovni, kjer so vsi slovenski, plus nekaj srbskih, pa discovery... pa še in še...
potem je paket HBO.. kjer so filmi
paket PINK
paket XXX
Toliko vem jaz... sicer pa firma STN NE BO PRODAJALA SPREJEMNIKOV!!

Mi na STN-ju samo skrbimo za uplink vseh kanalov na satelit...

TTV SLOVENIJA IMA SVOJE POGODBENE PRODAJALCE

Nekaj jih je tudi na tem forumu, tako da ponudniki NA PLAN! :wink:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jun 08, 2007 20:46 
--


Zadnjič spremenil 3D, dne Sr Avg 29, 2007 16:30, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jun 08, 2007 20:57 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Klasičen NDS sprejemnik. Kar pomeni, da je zelo čuden. Prirejen točno za Total TV in za nič drugega. SW mi nikakor ni všeč. V naprej so sprogramirani Total TV programi na prvih nekaj več kot 50 spominskih mestih, nato pa je nekaj nezasedenih mest in sledijo fta kanali iz W2 satelita. Ostale satelite moraš vnesti na roke, samo problem je, ker prostih spominskih mest ni dovolj. Nikjer tudi nisem našel podpore za DiSEqC 1.2, kar pomeni da mi ni uspelo priključiti gor motorja. Morda gre, pa samo jaz ne znam. Štirje LNBji pa grejo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jun 08, 2007 21:09 
..


Zadnjič spremenil 3D, dne Sr Avg 29, 2007 16:32, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jun 08, 2007 21:33 
Odsoten

Pridružen: To Jun 14, 2005 11:14
Prispevkov: 146
Aha tehnične zanimivosti te zanimajo.. no, lahko bi že prej napisal.. ampak ok :idea:

Torej jaz sem ga testiral okoli 1 mesec, moram rečt, nič kaj posebnega... kar se tiče kanalov v ttv ponudbi, se samo didajajo, oz ti jih ni treba vnašati, kar enostavno se ti bodo pojavili, seveda na koncu spominskih kanalov, in sicer trenutno na programih čez 50...

Obesil se mi ni niti enkrat, je pa res, da ko je izgubil signal, se včasih ni sam nazaj postavil, pač pa je zadostovalo, da si ga izključil in ponovno vključil in slika je bila spet tu....

Kartica odpre kanale v 2 sekundah po vstavitvi kartice... je pa res nekoliko počasen ko ga vklopiš, včasih traja in traja ... včasih ga pa kar hitro prime in lahko gledaš sliko

Pri preklopu med kanali ni najhitrejši, recimo traja včasih 1, 2 ali pa 3 sekunde, da se pojavi slika in ton... hmmm ni mi uspelo ugotoviti zakaj na enih kanali h hitro, na drugih pa malce rabi, da pokaže sliko....

Še kaj.... daljinc dela vredo, sem probaval do približno 4 metrov pa je normalno delal....

Skeniranje prostih kanalov... na voljo je 300 spominskih mest za proste kanale.. začno se pri 300 do 600... hmm je pa res da je potrebno na roko vnesti proste kanale in vse potrebne parametre za sprejem......

Hmm nisem pa probaval spreminjati spominske kanale.... bom pa tudi to probal....

Torej sprejemnik ima možnost branja sporočil, kao neke vrste e sporočila, ki jih pošilja firma Total....

Ima še malo morje nastavitev... k sreči so tu še slovenska navodila, ki ti olajšajo delo...

Hmm če se pa še kaj spomnim pa bom dodal...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jun 08, 2007 21:44 
--


Zadnjič spremenil 3D, dne Sr Avg 29, 2007 16:40, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jun 08, 2007 21:57 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jun 08, 2007 22:40 
Sprejemnik :? slabšega še nisem videl, še dobro da ga ni potrebno uporabljati :D


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jun 09, 2007 0:05 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Fiksirana programska mesta so posebnost mnogih ponudnikov paketov in to z namenom, da se programi lepo grupirajo in je vmes nekaj prostora za nove programe. Ko se navadiš, vsak kanal dobiš preko številke spominske lege kar je daleč najhitreje. Ta sistem ima tudi Lastovka.

Kar se tiče potrebe po vnosih frekvenc SR in FEC za Astra in HB programe pa hvala bogu da je tako. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jun 09, 2007 1:12 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Na temu Echolite CDVB5668 od Total TV lahko celo kreiraš eno favourite listo in vanjo zmečeš zanimive programe, tudi iz drugih satelitov, ki pa jih moraš poiskati, tako kot pravi Tehnicni, po frekvencah. Auto scaniranja ni.
Sicer pa dela EPG na njem precej lepo, tako da lahko izbiraš med posameznimi sklopi programov. Zaželiš si na primer, da bi gledal filme, pa ti izmed vseh kanalov izbere samo filmske. Preklopi med programi pa niso ravno trisekundni, tako kot je rekel SavoS. Več kot sekundo nikoli ne čakaš.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 410 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 541 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited