Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 10:30

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 12 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: super ponudba
OdgovorObjavljeno: Pe Maj 09, 2014 18:22 
Total ima super ponudbo. Lahko kupite opremo s 4 mesecno narocnino. S tem vam dovolijo predplačniski paket uporabljati na morju. Super poleti bomo na Korculi gledali pop kino in brio.


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: super ponudba
OdgovorObjavljeno: Pe Maj 09, 2014 19:06 
Odsoten

Pridružen: Če Jul 17, 2008 11:20
Prispevkov: 470
Super bo, ko bodo začeli ponujati CI modul, da ne bo treba uporabljati njihove kante :)

_________________
http://www.satnigmo.com/forum


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: super ponudba
OdgovorObjavljeno: Pe Maj 09, 2014 23:38 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Citiram:
Total ima super ponudbo. Lahko kupite opremo s 4 mesecno narocnino. S tem vam dovolijo predplačniski paket uporabljati na morju. Super poleti bomo na Korculi gledali pop kino in brio.
Ne razumem, kakšen predplačniški paket na morju. Sem mogoče kaj prespal, saj res, a je mogoče stacionarna zadeva vezana na telefonski priključek??

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: super ponudba
OdgovorObjavljeno: So Maj 10, 2014 0:48 
Odsoten

Pridružen: Če Jun 28, 2007 17:57
Prispevkov: 2084
http://www.totaltv.tv/upload/document/s ... _morje.pdf

_________________
The planet is fine. The PEOPLE are fucked. Ne tm****izmu!


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: super ponudba
OdgovorObjavljeno: So Maj 10, 2014 14:04 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Kaj pa drugo leto, ko sprejemnik že imaš.

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: super ponudba
OdgovorObjavljeno: So Maj 10, 2014 20:01 
Odsoten

Pridružen: Če Feb 10, 2005 19:34
Prispevkov: 394
Citiram:
Kaj pa drugo leto, ko sprejemnik že imaš.
Plačaš samo paket, katerega želiš in za kakor dolgo želiš

_________________
SkyStar2, Sat-control motor SM3D12, Dreambox DM600 PVR, Kaon HD-DVR-Total Tv, Edision Argus HD VIP


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: super ponudba
OdgovorObjavljeno: So Maj 10, 2014 23:08 
In noben ti ne preprečuje, da odneseš sprejemnik na hrvaško... :)


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: super ponudba
OdgovorObjavljeno: So Maj 10, 2014 23:34 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
:) Variante, da nekdo nabavi TotalTV samo zaradi dopusta, sploh nisem imel v območju razmišljanja, zato malo trapasta vprašanja :)

_________________
10km SV od Kranja (na robu ravnine ob vznožju Krvavca) koordinati 14.45386 in 46.26856
Home made sprejem DVB-C Krim
Ati Radeon HD 4350 ful HW h.264 dekodiranje (0% CPU)


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: super ponudba
OdgovorObjavljeno: Ne Maj 11, 2014 10:24 
Odsoten

Pridružen: Če Feb 10, 2005 19:34
Prispevkov: 394
Citiram:
:) Variante, da nekdo nabavi TotalTV samo zaradi dopusta, sploh nisem imel v območju razmišljanja, zato malo trapasta vprašanja :)
Uh, kar precej Totalov ki so šli na morje sem "prodal". In verjamem da ostali monterji prav tako.

_________________
SkyStar2, Sat-control motor SM3D12, Dreambox DM600 PVR, Kaon HD-DVR-Total Tv, Edision Argus HD VIP


Na vrh
   
 Naslov prispevka: Re: super ponudba
OdgovorObjavljeno: Ne Maj 11, 2014 11:04 
Predlani sem hotel tudi sam na CRO odnesti Total. Ker pa sem poštenjak se morda tudi iz strahu, ker je bilo rečeno, da se storitev uporablja izključno v Sloveniji se za to takrat nisem odločil. Sedaj pa me je tale tema okrog te ponudbe kar prijetno presenetila in sem šel takoj na njihovo stran zadevo preučit in glej ga splošni pogoji še vedno omejujejo uporabo izključno v SLO. Nikjer v tej novi morski ponudbi briljantno ne omenjajo HRT in še dobro, da imamo tudi mi nekaj morja za njihov alibi. Torej, če moj sosed podpiše pogodbo in njej napiše naslov Gorska pot n.h, Idrija ne pa kamp Pila Punat, in če se ob tem še strinja z drobnim tiskom v pogojih, je iznos v tujino izključno njegov prekršek na katerega ga ni napeljeval ponudnik ampak nekdo drug morda Telstar s to temo ali pa ne dovolj obveščeni ali osveščeni zadnji člen v verigi kot je član Slawonsky. Krivda glavnih akterjev je seveda izključena. Sicer ni to nekaj bogokletnega ali da bo zaradi tega to smak svijeta je pa to vekakor pogodbeni in še kakšen drugačen prekršek uporabnika storjen v tujini. Okrog tega, okrog takšnih in drugačnih pravic, pa ve lastnik tega foruma verjetno kar precej povedat.
Če pa se ob nakupu opreme in programov po tej akciji sploh ne podpiše pogodba pa ni panike. Potem pa res lahko to nosiš kamor češ. Se pogodba podpiše?
Ne vem, če se bom za to vseeno odločil, ker nimam nobenega jamstva, da bo oprema vegetirala do drugega leta oziroma, da bo ponudnik še obstajal v naslednjih letih. Drugače je zadeva kot zveni na brzino resnično kar mamljiva.
Iskal sem na spletu sliko antene, pa nisem mogel razbrati ali je na njej kaj napisano v slovenščini?
Pa še v razmislek. Ko trgovina ne gre več in ko se bliža konec seveda sledi razprodaja, saj veste tisto ponudba velja do razprodaje zalog.In to tam tudi piše.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 12 prispevkov ]  Pojdi na stran 1 2 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited