Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Apr 27, 2024 10:33

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 30 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3

Prijavite se če ste naročnik
DA 42%  42%  [ 18 ]
NE 58%  58%  [ 25 ]
Skupaj glasov: 43
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Jul 06, 2007 23:40 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Da sta se mi pojavila Kanal A in Pop TV sem tudi sam čakal kakšno uro. TV3 je delal takoj, verjetno je tako na vseh karticah.
Pri Premiere tudi čakaš na Freischaltsignal kakšno uro. Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Jul 07, 2007 18:45 
Odsoten

Pridružen: Če Feb 10, 2005 19:34
Prispevkov: 394
Citiram:
Bom v kratkem postal naročnik, ker sem paket začel tudi prodajat. In verjamem da bo ob ustrezni reklami paket tudi zaživel tako v Sloveniji, kot tudi v tujini za zdomce ki bi želeli spremljat svoje domače TV programe.
Tud jaz bi zadevo prodajal in montiral, ker vem da bo v našem kraju velko zanimanje... Kako pa lahko pridem do tega, da bom pooblaščeni prodajalec in monter?

_________________
SkyStar2, Sat-control motor SM3D12, Dreambox DM600 PVR, Kaon HD-DVR-Total Tv, Edision Argus HD VIP


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 24, 2007 11:25 
se naročim takoj ko bo receiver gratis... :hvala:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 24, 2007 12:11 
Odsoten

Pridružen: Če Feb 10, 2005 19:34
Prispevkov: 394
Citiram:
se naročim takoj ko bo receiver gratis... :hvala:
Sej kolkr je reku Pinosat, bo pa ob gratis recieverju naročnina višja... tak da ne boš dosti profitiral...pa menda bomo meli tisti ki smo reciever plačali nekaj časa naročnino gratis zato... (no ja, to bomo še videli :lol: )

_________________
SkyStar2, Sat-control motor SM3D12, Dreambox DM600 PVR, Kaon HD-DVR-Total Tv, Edision Argus HD VIP


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 24, 2007 12:43 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Višja naročnina je že. Gratis pa bo, če bo, ko bodo sploh začeli promovirati ta Total TV, prej sigurno ne. Jaz še nisem videl ene same samcate reklame, če odmislim ta forum.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 24, 2007 13:09 
Odsoten

Pridružen: Če Jun 28, 2007 17:57
Prispevkov: 2084
Nekaj malega piše na strani TV3, vendar nič uporabnega (npr. kje se da stvar naročiti).


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jul 24, 2007 21:22 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 12, 2003 11:24
Prispevkov: 4071
Na Tv 3 naj se grejo solit-še posebno njihova PR janja-kdaj sem ji že poslal mejl naj kaj pošlje pa nič-jebe se njej kma dobro plačo :twisted:

_________________
Hekerju hvala, ker mi je samo podpis spremenil :-)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jul 26, 2007 0:48 
Citiram:
Citiram:
se naročim takoj ko bo receiver gratis... :hvala:
Sej kolkr je reku Pinosat, bo pa ob gratis recieverju naročnina višja... tak da ne boš dosti profitiral...pa menda bomo meli tisti ki smo reciever plačali nekaj časa naročnino gratis zato... (no ja, to bomo še videli :lol: )
Hja no res je če bojo hotl malo bolj promovirat total paket bojo mogl neki ugodnega dat. ker zaenkrat je to mal predrag hec. če sam pomislim na to da eni lohk gledajo pop pa a kanal zastonj na navadno anteno..jz pa s satelitsko u luft.pol pa še receiver plačat?...konkurence nam manjka v naši ljubi sloveniji:) hehe


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jul 26, 2007 1:07 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Satelitsko oddajanje v tako medijsko zasičeni državi kot je Slovenija je sila tvegano in ni verjeti, da se bo poleg Totala še kdo ojunačil. Morda kak UPC, ki ima na kakem satelitu že veliko zanimivih kanalov in potem samo še doda par slovenskih.

Koliko ceneje bi bilo namesto vseh teh T2, SiolTV, Volje, Amisa, Lastovk, kabelskih sistemov.. imeti ene Sat paket. No ja, če se bodo napovedi nekaterih uresničile, bo večina pravkar omenjenih propadlo in bo za Broadcasting obveljal predvsem satelit in za vojno rezervo in reveže DVB-T.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 30 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 57 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited