Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je So Maj 11, 2024 11:04

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 78 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 58 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 05, 2007 8:54 
Citiram:
Citiram:
Kakor za koga. Preko 50 priprava sprejemnika pogodbeno ne sme, manj je pa lahko. To je stvar in zaslužek posrednika. Za Tehničnega, ker se lepo obnaša na forumu bomo naredili izjemo. Tudi anteno, nosilec, monoblok mu pošljem. Grafitna parabola z belim tiskanim logotipom se bo lepo vklopila k toniranim solarnim celicam , napušču in frontierki. Samo ne verjamem da se bo zavezal za dve leti ob vsej tisti tehniki, ki jo ima. In če ne bo po dveh letih podaljšal pridemo specialci in mu s pajserjem vse skupej anteno s konzolo s šraufi in vložki vred spulimo enovito v enem kosu.
Brez zajebancije, Tehnični če si zainteresiran samo povej ...
priliznjenec. Enenu Tehničnemu, ki je najbolj pameten in je kao dober človek, čeprav v resnici je zame največji egoist. On, ki ima signal s krvavca, lasovke in še iz sto drugih stvari. Raje dajaj popust študentom, pa tistim, ki ne morejo dobivati slike od nikjer drugod, ponudiš pa enemu, k ima polno rit vsega.

Daj mu še eno 150 gibertinko zastonj, pa vse naredi samo, da bo on imel vse, ker on je itak car ane, on si zasluži.

Kar daj.
Da ne boš mislil, da matjaž ni preračunljiv. Kolikor jaz njega poznam računa na to, da se bosta s tehničnim po opravljeni montaži namakala v njegovem bazenu in srkala koktajle. To je tko dons, če nimaš bazena nisi NIĂ


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 05, 2007 9:55 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Jaz bi recimo rad mel totalov sprejemnik in bi pozimi, ko mam več časa za TV, dva, tri mesece uporabljal to storitev. Se pravi, koliko razumem sprejemnik stane 80eur in ga dobiš v trajno last. Kartico pa moraš vrniti, ko ti poteče naročnina, če prav razumem? No potem so pa spet neki 20eur za ponovno aktivacijo kartice, tak da na koncu prideš do spoznanja: JEBI SE TOTAL TV!!!!!

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 05, 2007 9:57 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Saj lahko podaljšaš naročnino kar na obstoječi kartici.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 05, 2007 11:29 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Dober dan.
Jaz imam tudi Total in sem prezadovljen z njim. To je špica od programa. slika je kristalna, če pa ni, si pa mislim da je. Priporočam ga vsakemu. Ti 3 dimenzionalni čudak si bi ga tud lahko kupil. Glede na to da si po svojem prepričanju tako pameten to ne bi smelo biti problem. Lahko ti priskrbim delo prek študentskega servisa kjer boš zaslužil za total in če boš priden bo tud za bazen kaj ostalo.
3D ta pregovor pa sigurno poznaš " Lenega čaka strgan rokav, palca beraška, prazen bokal!"

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 05, 2007 14:47 
Si ga bom kupil, in to danes.

Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 05, 2007 15:13 
kaj pa mi, ko smo po starem kupili Total TV in dali zanj 135 evrov + paket...? Jst imam Total TV2.

1. Ali bo cena podaljšanja večja ali bo isto (84 evrov za 6 mesecev)???

2. Ali bomo sedaj dobili isti paket ali bo drugačen in kdo nam ga bo podaljšal (V Ljubljani ali Bpreko centra Beograd..)??


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 05, 2007 20:20 
[quote="3D"]Si ga bom kupil, in to danes.

Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 05, 2007 21:02 
Saj sem že prej nameraval. Nimam pa kaj zgubit, ker je to zaenkrat tu pri nas, edino še lokallna kabelska, ki pa je res lokalna


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 05, 2007 23:09 
Odsoten
Ponudnik
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:08
Prispevkov: 922
Citiram:
kaj pa mi, ko smo po starem kupili Total TV in dali zanj 135 evrov + paket...? Jst imam Total TV2.

1. Ali bo cena podaljšanja večja ali bo isto (84 evrov za 6 mesecev)???

2. Ali bomo sedaj dobili isti paket ali bo drugačen in kdo nam ga bo podaljšal (V Ljubljani ali Bpreko centra Beograd..)??
Cena je višja in sicer 95,4 Euro. Ă

_________________
Spletna trgovina : http://pinosat.ruf.si

PINOSAT, 041-266-494


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 78 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 58 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited