Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Pe Maj 17, 2024 20:16

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 104 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 511 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Apr 16, 2008 20:11 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Testiranja na frekvenci 11095 MHz horizontalno, SR 27300 FEC 3/4


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Apr 16, 2008 20:15 
Ja, to sem tudi jaz prebral. Je Vito objavil na drugih straneh. Nisem pa preveril na sprejemniku. Kaj pomeni testno? A to pomeni, da je že slika gor? Kaj pa so ti programi, ki jih omenja Vito tule http://slo.satelitv.net/jumpto.asp?ref= ... 66&id=2339

Kot kaže bodo na novi frekvenci v kodirnem sistemu NDS-VIDEOGUARD med drugim oddajali tudi :
TELEVIZIJA S, HAPPY TV, E! EMEA, MINIMAX SRBIJA ter MOTORS TV.
O nadaljnih informacijah na omenjeni frekvenci vas bomo seveda sproti obveščali.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Sr Apr 16, 2008 20:41 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Zaenkrat je samo zvok v mpeg2, slika pa je v mpeg4, zato je ne vidimo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Apr 17, 2008 17:14 
Dobili smo nove programe-sama kvaliteta :oops:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Apr 17, 2008 17:17 
nič pametnga


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Apr 17, 2008 17:34 
Saj bi se prej oglasil, pa sem bil preveč penast. Kaj naj rečem? Prava zmešnjava. Nekajkrat sem že ugasnil sprejemnik, pa mi nekaterih "starih" programov ne začne in ne začne prikazovati.

Od novih, ki sem jih našel, mi ga kaže samo na poziciji 17 in sicer E! s srbskimi podnapisi. Vsi ostali (našel sem ponovljen B92 info na poziciji 27, ki mi ga sploh ne odpre, ta je že na 11 in lepo deluje). Vse drugo pa ne prikaže ali pa ne sodijo v osnovni paket Total TV.

Razočaran sto na uro. Sicer sem opazil, da se je sistem zadnje pol ue obnašal tako kot mu je pasalo, zato mislim, da še kaj urejajo.

Vsekakor pa sem razočaran, da med novimi programi ni nobenega novega slovenskega.

In vendarle, za denar, ki ga odštevam, dobim le malce premalo. Pač nimajo konkurence in so se znašli na slovenskem trgu kot edini. Ja, no, kaj bom jokal, sicer še tega ne bi imel, ker naša KUR***** država itak nič ne naredi, da ne bi dobili ustrezno ponudbo prek IP tudi izven mest, kjer se ponudniki pobijajo med sabo. hehehehe

OK, bom videl kaj bo iz vsega tega. ;)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Apr 17, 2008 17:39 
Morda še tole. Pojdite na njihove uradne strani, kjer so ponudbo s cenikom podpisali z datumom 15. april 2008 (pred dvema dnevoma), paketi pa so sestavljeni iz programov, ki že nekaj časa ne veljajo več. Tole pa je že preveč in bi bilo lepo, če bi jih kdo od inšpektorjev obiskal.

NE mi rečt, da pljuvam. Ni moj namen, ampak takšne zadeve pa me razkurijo.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Apr 17, 2008 17:41 
Hehehe ... šel sem na srbske domače strani in tam le zvedel:

Od danas 17.04.2008. u okviru Total TV ponude u Start paketu u Srbiji, u Total TV paketu u Crnoj Gori i u Total TV 2 paketu u Sloveniji, možete pratiti i B92 Info i televiziju S.

U Start paketu u Srbiji i u Total TV paketu u Crnoj Gori možete pratiti i Happy Cable.

U Plus paketu u Srbiji, u Total TV paketu Crnoj Gori i u Total TV 1 paketu u Sloveniji možete pratiti i kanal E! - Entertainment.

E! je u potpunosti posvećen zabavi, ali onoj najkvalitetnije i najprestižnije vrste.

Zašto da novosti iz prestonice snova (Holivuda) saznajete iz tabloida sa deset dana zakašnjenja, kada ih možete čuti i videti istog dana kada se o njima priča u Americi i Engleskoj?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Apr 17, 2008 17:43 
Zdej pa grem. Poln kufer ..... :) :) :)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Apr 17, 2008 18:21 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Potrpi malo. Placa imajo za 12 programov, torej jih še kar nekaj pride. Poleg tega pa se širijo tudi pri STN, pri katerih pa lahko pričakujemo tudi kakšne slovenske kanale.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 104 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 4 511 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited