Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Pe Apr 19, 2024 22:59

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 158 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 19 10 11 12 1316 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Dec 06, 2009 10:55 
Odsoten

Pridružen: Če Jul 17, 2008 11:20
Prispevkov: 470
ah crap. Na t2 forumu pišejo kak je zdej slika enaka kot na ORF+16:9, tle na totaltv pa kot ponavadi vedno neki problemi in tle mislim na slo kanale. Slaba slika, problemi s 16:9 preklopom itd.
:roll: :roll: :evil:


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jan 17, 2010 9:03 
Citiram:
ah crap. Na t2 forumu pišejo kak je zdej slika enaka kot na ORF+16:9, tle na totaltv pa kot ponavadi vedno neki problemi in tle mislim na slo kanale. Slaba slika, problemi s 16:9 preklopom itd.
:roll: :roll: :evil:
Se strinjam..katastrofalna slika..npr včeraj veleslalom iz MB,PORAZNO!


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Po Jan 18, 2010 12:36 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Sr Nov 26, 2003 9:37
Prispevkov: 10537
Tržna ekonomija, dokler so brez konkurence je tole optimum.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 19, 2010 10:09 
Odsoten

Pridružen: To Maj 12, 2009 17:22
Prispevkov: 149
Bo treba Savota vprašati kdaj bodo omogočili naše programe v malo boljši kvaliteti in seveda 16:9.



Lp


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 19, 2010 15:46 
Odsoten
Moderator

Pridružen: Pe Okt 21, 2005 11:39
Prispevkov: 2518
Citiram:
Bo treba Savota vprašati kdaj bodo omogočili naše programe v malo boljši kvaliteti in seveda 16:9.



Lp
Ne se preveč sekirat, saj tudi Telemach oddaja vse tri programe TV SLO v bistveno slabši kavliteti kot so v DVB-T in seveda še vedno s črnimi trakovi.

_________________
WaveFrontier T90
Samsung UE40ES6710 Smart TV
PHILIPS DTR3442B DVB-T2
Telemach DVB-C


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 19, 2010 17:06 
Citiram:
Citiram:
Bo treba Savota vprašati kdaj bodo omogočili naše programe v malo boljši kvaliteti in seveda 16:9.



Lp
Ne se preveč sekirat, saj tudi Telemach oddaja vse tri programe TV SLO v bistveno slabši kavliteti kot so v DVB-T in seveda še vedno s črnimi trakovi.
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 19, 2010 17:46 
Odsoten

Pridružen: Če Jun 28, 2007 17:57
Prispevkov: 2084
Tudi Telemach je plačljiv, nenazadnje pa imata istega lastnika, torej SBB je beden, kar se tiče kakovosti slike programov slovenske nacionalne televizije. Naročniki so pa tudi bedasti, da se ne potegnejo zase.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 19, 2010 18:38 
Citiram:
Tudi Telemach je plačljiv, nenazadnje pa imata istega lastnika, torej SBB je beden, kar se tiče kakovosti slike programov slovenske nacionalne televizije. Naročniki so pa tudi bedasti, da se ne potegnejo zase.
Kaj pa se da narediti?..Ostaja nam le,da programov slovenske TV na TTV ne gledamo!
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 19, 2010 18:44 
Odsoten
Ponudnik
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:08
Prispevkov: 922
Se popolnoma strinjam z vami. Slika na Slo1 in 2 je katastrofa, za v smeti. Prej, ko so imeli kot vir Homecast DVB-T sprejemnik je še nekako bila, sedaj preko optike, kot naj bi imeli zdaj, pa je groza. Sem montiral eni stranki z nekim starim , poceni noname LCD-jem, že, da sem prečital logo Slo1, sem imel problem :(

Primož PINOSAT

_________________
Spletna trgovina : http://pinosat.ruf.si

PINOSAT, 041-266-494


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: To Jan 19, 2010 18:48 
Citiram:
Se popolnoma strinjam z vami. Slika na Slo1 in 2 je katastrofa, za v smeti. Prej, ko so imeli kot vir Homecast DVB-T sprejemnik je še nekako bila, sedaj preko optike, kot naj bi imeli zdaj, pa je groza. Sem montiral eni stranki z nekim starim , poceni noname LCD-jem, že, da sem prečital logo Slo1, sem imel problem :(

Primož PINOSAT
Primož,kako pa ob montaži stranki razložiš,da bo odslej sprejem slabši ali pa nula proti prejšnji analogni tehniki!??
IN ŠE TO..vi monterji bi morali biti prvi v vrsti,da se te sv......e popravijo!
Sva si edina?


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 158 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 19 10 11 12 1316 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited