Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Ne Apr 28, 2024 1:22

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 30 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Okt 18, 2007 19:45 
Citiram:
A televizorjev teletekst ne dela? Nekateri sprejemniki to omogočajo. Humaxi in Nokie sigurno. Za tega pa žal ne vem.
Ja kako pa sploh vklopim TTX na receiverju oz. z daljincem od receiverja (Echolite)? Jaz sem dosedaj TTX vklapljal z daljincem od TV-ja. Ne vem pa, zakaj ima daljinc od receiverja gumbe, ki so namenje TTX-u. Ali zakaj se uporabljajo rdeči, zelen, rumen in moder gumb?


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Okt 18, 2007 19:52 
to je vprašanje ja
zakaj ima ta dalinc tipke za ttx ko pa ni tipke za ttx oz. nima ttxa


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Okt 18, 2007 20:34 
Kar jst vem POP TV, Kanal A in TV3 na Totalu še ne oddajajo teletexta


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Okt 18, 2007 22:21 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Citiram:
Kar jst vem POP TV, Kanal A in TV3 na Totalu še ne oddajajo teletexta
Točno tako.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 19, 2007 7:37 
Citiram:
Kar jst vem POP TV, Kanal A in TV3 na Totalu še ne oddajajo teletexta
To je že res, ampak problem je v tem, da tudi na SLO1 in SLO2 TTX zgine, če se preveč sprehajaš po drugih kanalih (saj sem zgoraj lepo opisal na primeru). Potem pomaga samo izklop in ponovni vklop receiverja. In hop, TTX je spet, neznano dolgo. Zdaj pa že tudi mene res zanima, zakaj ima daljinc tipke za TTX, če ga z daljincem ne moreš vklopit.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 19, 2007 12:23 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
Citiram:
Kar jst vem POP TV, Kanal A in TV3 na Totalu še ne oddajajo teletexta
To je že res, ampak problem je v tem, da tudi na SLO1 in SLO2 TTX zgine, če se preveč sprehajaš po drugih kanalih (saj sem zgoraj lepo opisal na primeru). Potem pomaga samo izklop in ponovni vklop receiverja. In hop, TTX je spet, neznano dolgo. Zdaj pa že tudi mene res zanima, zakaj ima daljinc tipke za TTX, če ga z daljincem ne moreš vklopit.
Ă

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 19, 2007 22:38 
A se ti malo ponavljaš?! :?
Maš pa čuden način reševanja teh problemov. Nekaj kupiš in ker to ne deluje kot bi moralo, kupiš drug izdelek. D:
Ne, jaz hočem da tega porihtajo, da dela tako kot mora, ker sem za njega plačal (poznam tisto o malo denarja, malo muzike), ampak vseeno sem optimist. Jaz sem zadevo rešil na malo cenejši način in sicer en povezovalni antenski kabel sem priključil zadaj v TV vhod za anteno na koncu kabla pa je začasno en izvijač za boljši sprejem, kao antena. In če rabim TTX pač preklopim tja. To je začasno, v nadaljne pa upam, da se bo kaj premaknilo in bodo popravili te hrošče v sprejemniku.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 20, 2007 8:56 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
A se ti malo ponavljaš?! :?
Maš pa čuden način reševanja teh problemov. Nekaj kupiš in ker to ne deluje kot bi moralo, kupiš drug izdelek. D:
Ne, jaz hočem da tega porihtajo, da dela tako kot mora, ker sem za njega plačal (poznam tisto o malo denarja, malo muzike), ampak vseeno sem optimist. Jaz sem zadevo rešil na malo cenejši način in sicer en povezovalni antenski kabel sem priključil zadaj v TV vhod za anteno na koncu kabla pa je začasno en izvijač za boljši sprejem, kao antena. In če rabim TTX pač preklopim tja. To je začasno, v nadaljne pa upam, da se bo kaj premaknilo in bodo popravili te hrošče v sprejemniku.
Boli tebe k..... ker maĂ°arska nema more. Važno da si problem rešu. Jaz sem ti predlagal le eno od možnosti kosi tako stokal da ti ttx na slo1 ne dela.

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 20, 2007 10:51 
Normalno, da sem "stokal" (zato smo pa tu), ker me je čudilo da nihče ne govori o tem. In nisem vedel v katerem grmu tiči zajec. Še vedno ni bilo nekega pravega odziva oz. potrdila, da se to dogaja še drugim. Zgleda, da imajo vsi Dreamboxe. 8)


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: So Okt 20, 2007 12:30 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: Po Jan 19, 2004 12:49
Prispevkov: 748
Citiram:
Normalno, da sem "stokal" (zato smo pa tu), ker me je čudilo da nihče ne govori o tem. In nisem vedel v katerem grmu tiči zajec. Še vedno ni bilo nekega pravega odziva oz. potrdila, da se to dogaja še drugim. Zgleda, da imajo vsi Dreamboxe. 8)
To da o stvareh nihče ne govori sem se že tud jaz davno sprijaznil. Vidiš jaz imam vprašanje kaj početi s tistim smotanim resiverjem za total ker za gledanje ga ne uporabljam. morda bi se dalo narediti neki umesnik da bi kartica delala v totalu in dreamu hkrati. koristnega odgovora niti ne pričakujem, bi pa ta rešitev marsikomu doma zelo koristila (v trstu so pred časom to prodajali pa so mrknili)

_________________
MONA ne rataš MONA se rodiš. Tako da ne se preveè sekirat nisi sam kriv vse to je že v genih.


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 30 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+02:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited