Telstar

Forum o satelitski, kabelski, zemeljski in IP TV
Danes je Če Mar 28, 2024 21:58

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana




Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 27 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Jun 05, 2008 12:18 
jajca totalove ... to je vse zaradi slabega signala .... ker pobere uro s satelita ...pol pa kaze karkoli .... meni naprimer noce nalozit liste ... ko pa rocno odklofam pri izbiri signala parametre od stn-ja pa cudezno dela ... ampak samo stn ... ostali kanali so tema ... btw: HB dela BP ... jajca


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Okt 02, 2008 16:16 
Citiram:
jajca totalove ... to je vse zaradi slabega signala .... ker pobere uro s satelita ...pol pa kaze karkoli .... meni naprimer noce nalozit liste ... ko pa rocno odklofam pri izbiri signala parametre od stn-ja pa cudezno dela ... ampak samo stn ... ostali kanali so tema ... btw: HB dela BP ... jajca
jajca...jajca:
Pa si ti predstavlej da bi bil direktor total tv in da bi mogu za par deset tisoč ljudi kupit dreamboxe,krožnim in lnb. Je treba preživet danes ni nič zastonj.

Pa dejte mal zastopt total tv saj se trudijo vsak mesec pride od 1-2 nova programa kaj bi pa še radi. če pa vam kaj ni prav si pa lahko ševedno kupite drug sprejemnik ali pa greste k ip-tv, če pa vam tega ne omogoča pa glej ali pa nič.

Kdor ni z malim zadovoljen tudi z velikim nemore biti
(pa če že echolite stane (80€ in celotna oprema 120€, kaj bi bilo šele če bi ponujali za 2 leti v najem dreambox-e)

l.p ŽIGA


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Okt 02, 2008 17:03 
Žiga,se popolnoma strinjam!
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Okt 02, 2008 19:50 
Ah ne skrbi eurosport2 pride na vrsto sedaj oktobra sta navrsti nova tv in rtl-h novembra naj bi prišel boomerang tv in decembra eurosport2 (to je po najčasnejši poti obstaja možnost da že v začetku novembra prideta boomerang in eurosport2)

V dobrem pa je še carton network/TCM in še nekaj dobrih programov samo morda pa bo obstajala možnost dodatnega paketa in malo višje cene zaradi licence(višja cena paketa sem imel v mislih)

je pa tudi ITV vzela od total tv HBO HBO comedy in TRAVEL tako da bo morala tudi ITV prispevati 3 programe totalu

l.p ŽIGA


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Če Okt 02, 2008 20:24 
dejstvo je da je sprejemnik zanic. ... ce zacnes z nule pol ne recem .... teh uporabnikov je precej ... no jest sem zamenjal kar precej sprejemnikov ... in sem bil nad njihovim vec kot razocaran ... ko bi vsaj njihove karte normalno delale na ostalih sprejemnikih ... potem bi bla zgodba cisto drugacna ... sam sem tudi narocnik ttv, ampak mi je sprejemnik lezal ugasnjen na omari ... seveda s kartico vred ...


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Pe Okt 17, 2008 21:00 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
Mal sem razcepil temo in tisto o Siol TV prestavil sem:
http://forum.sibila.si/viewtopic.php?t=7801


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jan 03, 2010 11:09 
Jaz sem tudi resetiral receiver echolite in me zanima kaj morm nastavit pod nastavitve lnbja da mi bo začelo sprejemati programe. Nastavil sem na eutelsat w2, brez diseqcja in spodnjo mejo frekvence na lnbc-low. Pod parametri signala za total tv 1 zaklene, kvaliteta in jakost signala sta vredu. stisnem ok, napiše prosim počakajte in čakam v nedogled. za total tv 2 pa mi ne sprejema signala. kje naredim napako?
Hvala za pomoč.


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jan 03, 2010 11:45 
Odsoten
Site Admin
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 9:54
Prispevkov: 5678
nastavi za LNB Low in za LNB High


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jan 03, 2010 11:58 
Ă


Na vrh
   
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: Ne Jan 03, 2010 12:20 
Odsoten
Ponudnik
Uporabniški avatar

Pridružen: Pe Jan 16, 2004 18:08
Prispevkov: 922
Saj ti je Sadjevc napisal, nastavi tonski način in nato ULNB low za spodnji band in ULNB high za zgornji band, pa ti bo delalo.
Kar se diseqc nastavitve tiče, če imaš enojni LNB , je v osnovi vseeno ali daš brez diseqc ali kot A, če imaš pa monoblock, pa moraš izbrati pravo nastavitev.
Ko ti se tuner zaklene na signal, mora izpisati TOTAL TV Network.

Primož PINOSAT

_________________
Spletna trgovina : http://pinosat.ruf.si

PINOSAT, 041-266-494


Na vrh
   
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo  Odgovori na temo  [ 27 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja 1 2 3 Naslednja

Vsi časi so UTC+01:00 Evropa/Ljubljana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Pojdi na:  
cron
Teče na phpBB® Forum Software © phpBB Limited